gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Bana İzin Yok Mu?

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Her zaman record'la on bu mic bırak beni be kolpa bu son şarkım bu bol keseden bi rap mi?değil mega bi rap bu fark yere serer bu mekanizma bu matematik alsay düşmanı sorma bana düşaman alsayt ben farklı ben pi sayısı yoksa olmaz.bu denklem fazla naza dayanmazki ve sen kes kısa bana sıra geldi ben express bin gigabayt.. akıma değer hat akıma değil hat..olmadı olmaz o korkdukça gül solar ama ben korkmam proglem çok çözülmesi gereken ona göre bi proglem yokturki bana göre ben bi bedramla yere seren adamı hangi rapçi beni yıkabilir beni adamım [Nakarat] x 2
    (hı hı)bana izin yokmu sözüm acı ve toktur ve gerisi korkmuş(hı hı)herkesi bağlarım yeri gelir ağlarız kötü gözü dağlarım

RApi ne sandın lan beni ne sandın ucuz eleştirilerini bi kağıdı sardım bu günü yazki bi kenara okusun veledin sonra sana dönüp baba aceba bu ne? desin (AAA)elazığ diyarbakır adana antep (BBB)buzzhol babylon ve birde hilton (VEee)şıklığını görcek bay artniyet ama (AA)şıklığına bakabilen dönüp elbe(ttee)tol ezecek hepinizi rapmi boş sence yoksa sen mi biraz hoşsun bence sen bi kıvar hadi jüri coşsun.s.x güzel ama rap dahada bi hoştur
    Rapimi yer misin?Ceza der misin?Akıl vermesin bana hiç kimse sen yol ver ezmesin CEZA geçmesin Plakam yerlide ve sen kek misin ?

[Nakarat]

bi bakıma sende haklısın bu duruma ben kayıtsızım ve gözüme hiç gözükme ben buyum ve ben katıksızım kelimelerle oynarım ben eylemimse bu ben illegal fakat butarzınhocası ben ve seyre dalll acın döner ve ben tersine hocam sa nassreettin savaşlarınla toplumu sen kattlettin silahlarınla insanı mahvettin fakat benim sesim çok mu az çıkar zanettin bak rapimde kan yok hiç elimde yok silah küçük bi mikrofon varyeter hepde yetti zaten her sefer şiddet gereksiz eylem raple eylen bi müddet bekle belki sanda dönebilir felek ve çarkı biz yöenetiriz bu maçı kesme raple var olur yok olmuş her düşünce rapi eleştirense boş beyin boş verin beyin ve yedeğim olsun istemem tekim sonsuza kadar gider sesim

[Nakarat]

Ceza Bana İzin Yok Mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'PKK birası'na izin yok

'PKK birası'na izin yok

Viyana'dan gelen ikinci 'Kürt birası' Noş da pazara giremedi Radikal Gazetesi'nden Tarık Işık'ın haberine göre Noş Bira'ya da Türk standartlarına uygun olmadığı gerekçesiyle ithal izni verilmedi. Üretici şirketin PKK bağlantılı olduğu yolunda iddialar var. Avusturya'da 'Bir yudum özgürlük' sloganıyla üretilen ilk 'Kürt birası' Roj Bira'nın Türkiye'ye ithaline izin verilmemesinin ardından...
  2. Bana merhaba yok mu?

Bana merhaba yok mu?

Merhaba!!!Öncelikle forumunuz çok güzel.İnş kalıcı bir üye olurum. :yo::yo::yo::yo:
  3. Ceza Dur Diyen Yok

Ceza Dur Diyen Yok

büyük bir mercedes altında karılar kızlar ama işin içine girdiğin zaman uyuşturucu eroin kölesi olduğun zaman bunlara hiç bir zaman ulaşamazsın çünkü hayal olur herşey ama normal çalışırsan belki hayal geç olur ama temiz olur onun için boşver bize yakışmaz gençliğe yakışmaz bunlar bizi çökerttiren herşeyi yapan milletin karısını sattıran insanlara bu uyuşturucu tozu bize yaramaz bu zehir...
  4. Kimlerin Parmak İzi Yok?

Kimlerin Parmak İzi Yok?

parmak izi kaç gün kalır parmak izi ne kadar kalır ne kadar süre nasıl silinir kaç günde silinir Kimlerin Parmak izi yok.. Yetişkinlerin parmak izleri bir zeminde bozulmadan birkaç gün kalırken, çocukların parmak izleri neden 24 saat içinde kaybolmaktadır? * Gözle zor görülen parmak izlerimizle, kendimize ve yaptığımız faaliyetlere dâir geride nasıl emareler bırakmaktayız? * Parmak izlerinin...
  5. Yok mu Bana Yardım Edebilecek Olan?

Yok mu Bana Yardım Edebilecek Olan?

Arkadaşlar ben büyük bir beceri göstererek yazın ortasında grip olmayı başardım:first::D ve doğal olarak sesimde değişti ve bozuldu :S şimdi ben iyileştim ama sesim hala bozukk :uhu: Cumartesi gününe kadar sesimi toparlamam lazım bu benim için çok önemli sesimi toparlamam için önerileriniz var mı? Sesimi ney düzeltebilir neler yapabilirim. Bu benim için çok önemli önerilerinizi bekliyorum :cry:

Sayfayı Paylaş