gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Pi Sayisi

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

her zaman record'da oldu mic im birak beni be kolpa bu son şarkı bu bol keseden iyi rap mi değil mega bi rap bu bak yere serer bu mike tyson bu mekanizma bu matematik al say düşmanı sorma bana düşman al say ben farklı ben pi sayısı yoksa olmaz bu denklem fazla naza dayanmaz şive sen kes kısa bana sıra geldi ben express 1000 gb adıma denk her harf adıma denk bir harf olmadı olmaz o korktukça gül solar ama ben korkmam problem çok çözülmesi gereken ona göre bi problem yok çünkü bana göre ben bi backrangla yere serer adamı hangi rapçi beni yıkabilir adamım rapimi ne sandın lan beni ne sandın ucuz eleştrilerini bi kağıda sardın bugünü yaz ki bi kenara okusun veledin sonra sana dönüp baba acaba bu ne desin A)elazığ,diyarbakır, adana antep B)buzhol babylon bi de hilton b şıkkını görebilecek var art niyet ama a şıkkına bakabilen görür elbet d)walk ezecek hepinizi rap mi boş sence yoksa sen mi biraz hoşsun bence sen bi kıvır hadi jüri coşsun sex güzel ama rap daha da bi hoştur rapimi yer misin?ceza der misin? akıl vermesin bana hiç kimse sen yol ver ezmesin ceza s*kmesin plakam yerli ve sen kek misin? kaybettim yolumu ve pusulam yok kin kusulan yola çıkana da pusu bol osuran kılavuzun cemaati nasıl olur haklıysa kurt kusuru büyük ie kuzudur.(*2)

Ceza Pi Sayisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıymalı pide

kıymalı pide

rüyada kıymalı pide görmek rüyada kıymalı pide yemek MALZEMELER 4 su bardağı un 1 su bardağı ılık süt 40 gr yaş maya (1 kibrit kutusu kadar) 1 adet yumurta sarısı 1 adet yumurta 1 kahve fincanı eritilmiş margarin 2 çorba kaşığı sıvıyağ tuzkarabiber HAZIRLANIŞI Ilık sütte mayayı eritin ve kabarana kadar bekletin. Margarini eritin. Unu derin bir yoğurma kabına dökün. Ortasını açın ve...
  2. Pide

Pide

rüyada kıymalı pide görmek rüyada kıymalı yemek Sıcak pide üzüntü ve hafif rahatsızlığa, Pide yemek kolaylıkla elde edilecek rızka delalet eder.Rüyasında pide görmek , hayırlı bir kısmetin işareti olarak kabul edilir. Rüyada pide görmek, güzel bir iş ve para işareti olarak kabul edilir. Rüyasinda pide görmek, hayirli bir kismetin isareti olarak kabul edilir.Rüyada pide görmek; güzel bir...
  3. Pide Tarifleri

Pide Tarifleri

pide tarifi pide tarifleri pıde tarıfı pıde tarıflerı kıymalı tarifi pide tarifi,pide tarif,pide tarifleri,pide tarifi oktay usta,pide tarifleri resimli,pide tarifi resimli, Türk mutfaklarında bir çok çeşide sahiptir pideler. Yapımı da isterseniz çok pratiktir. Tabi fırına gönderirseniz :D:D Yok şayet evde yapacak olursanız ise o pratik kelimesini unutalım :D:D Ama ne şekilde olursa olsun,...
  4. Pide tarifi pide nasıl hazırlanır

Pide tarifi pide nasıl hazırlanır

pide hamuru tarifi pide nasıl yapılır pide tarifi resimli Yine Türk Mutfakları için vazgeçilmez olan ve piratik bir börek lezzeti olan pide tarifini ve pide hamuru tarifini, bu yazımızda siz pek kıymetli melek'lerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz arkadaşlar. Hazırlama süresi : 30 dakika – Pişirme süresi : 25 dakika – 6 kişilik Hamuru için malzemeler 4 su bardağı un 1...
  5. Sperm sayisi arttiricilar

Sperm sayisi arttiricilar

Kizlar esim kullandigi icin yaziyorum, quenzim hapi kullandi ve istanbul kapali carsidan bi aktardan sperm sayisi arttirici macun aldik, 3 ay boyunca kullandi, ve 19 milyon olan sperm sayisi 90 olmus, en onemlisi 0 cikan ileri hareketli sperm sayisi % 97 ye cikti, sukurler olsun diyoruz. Kullanipta yararini goren herkes allah ruzasi icin paylassinlar herkes nasiplensin. Sevgiler tum meleklere

Sayfayı Paylaş