gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ceza Mitsubishi Lancer

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

en beni göremedin ah beni geçemedin Ben seni göremedim olmadı bilemedin Mutluluğun yeri bulundu bak
    Mi mi mi... mitsubishi lancer

Son günlerde çok mutlusun noldu sana böyle
    Mutluluğun yeri bulundu ya
    Duyda inanma
    İnan inan mitsubishi lancer hatta görde inan
    Nerde peki
    Mitsubishi Lancer mı Temsil yetkili satıcılarında

Hadi sana güle güle
    Yarın görüşürüz gene
    Beni soran olursa neşeli de herkese

Ah beni geçemedin ben seni göremedim
    Benim gibi gülemedin olmadı bilemedin
    Mutluluğun yeri bulundu bak
    Mi mi mi...mitsubishi lancer

Lancer yeni Mitsubishi

Ceza Mitsubishi Lancer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza

Ceza

2001 feat. Sagopa K. & Sahtiyan ceza: Bir kursun kaleme benzer hayat tek eksik silgidir anla insanlar kendileri yazmakta zannetmekte dunyanin gonlunu almak cok zordur oldurmek bir intihardir aldatmaksa intizardir kandirmaksa hep zarardir hep siyahtir fatalrhymer represent; gezegenime sahip olamadim ama yeralti benim olsun yildizlar hep yanimdalar dusmanlar hep yanildilar dusmanlar hep...
  2. Ceza

Ceza

Ceza borca, borç yüzünden aranmaya delalet eder.Uzun süredir gösterdiğiniz çabalarınız sonucunda işleriniz düzeleceğine ya da çok değer verdiğiniz birisinin hatıralarının hiçbir zaman kalbinizden silinmeyeceğine işarettir. Rüyada cezalandırılmak tam tersi takdir toplayacağı ve sevinç verici söz ve hareketlerle karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada cezaya çarptirilmak, üzüntü ve kederden...
  3. 2012 Mitsubishi Lancer Resimleri ve Özellikleri

2012 Mitsubishi Lancer Resimleri ve Özellikleri

mitsubishi lancer 2012 mitsubishi lancer 2011 2012 mitsubishi lancer, modeli, resimleri, fiyatı, özellikleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Mitsubishi zarif araç filosuna 2012 model Lancer'ı da ekledi melekler... Mitsubishi 2012′de Lancer ile adeta bomba etkisi yaratacak. Gerçekten aracı görüp de hayran kalmamak elde değil. Genelde yeni modeller, model yılından önce çıkar ancak...
  4. 2012 Mitsubishi Colt

2012 Mitsubishi Colt

mitsubishi colt 2012 2012 mitsubishi colt, özellikleri, resimleri, modeli, fiyatı, ile ilgili bilgiler burada melekler Şirin mi şirin derli toplu bir araç tanıtımında sıra melekler.Meraklısı için tek kapılısı da mevcut olab bu araç Mitsubishi Colt'un 2012 versiyonu... Mitsubishi Colt'un dikkat çekici özel stili ve kompakt boyutları tam şehir hayatına göre. Çabuk atağa geçen motoru ve...

Sayfayı Paylaş