gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Chrome'da Facebook Sohbet Penceresi Açılmıyorsa...

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; chromeda facebook sohbet penceresi açılmıyorsa hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, facebook kullanıyor ve chrome tarayıcısında facebook sohbet penceresini açamıyorsanız tam da doğru konudasınız. Bu sorun facebookun sistem değişikliklerinden ileri geliyor. Ama bunun için de yapabileceğiniz şeyler var..

Facebook sohbet sisteminde yaptığı değişikliklerden dolayı özellikle Chrome kullanıcıları için sohbet uygulamasını kullanmak zorlarştı. Bunun için eski sohbet uygulamasına geçiş yapmanız daha iyi olacaktır. Bunun için:

En başta bilgisayarınızda Google Chrome yoksa bilgisayarınıza kurun.

Sonrasında Google Chrome Web Mağazasından “ Get Back Old Facebook Chat ” programı ekleyin.

Açılan pencerede Chrome a ekleyi tıkladıgımızda Facebook Chat sistemi eski haline geri gelecektir.

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. By_Ugur

By_Ugur Forum Okuru

Olmuyor.Öyle bir eklenti çıkmıyor...

3. ssemih24

ssemih24 Forum Okuru

Merhaba benimde böyle bir sorunum vardı arkadaşım 11820 yi arayarak çözebileceğimizi söyledi. Aradım 11820 yi bilgisayarda birşeyler yaptırdılar sorunumu hemen hallettiler. :)

Chrome'da Facebook Sohbet Penceresi Açılmıyorsa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebookta sohbet geçmişi silinmiyor!

Facebookta sohbet geçmişi silinmiyor!

facebookta sohbet geçmişi facebook sohbet geçmişi silme facebook ta facede geçmişini silme Melekler... Bu konu dert oldu resmen bana! Facebookta sohbet ettikten sonra SOHBET GEÇMİŞİNİ TEMİZLE butonu vardı.Fakat sitede değişiklikler olmuş sohbet ettikten sonra silemiyorum(z) ama bence illaki siliniyodur silmek içinde bi işaret bişey vardır diyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi? yoksa...
  2. facebookta sohbet geçmişi temizleme

facebookta sohbet geçmişi temizleme

facebook sohbeti geçmişi temizleme nasıl temizlenir sohbet geçmişini temizleme hakkında genel bilgiler burda melekler facebookta sohbet geçmişini temizlemek bir çok kişiye sorun oldu bunu göze alarak bir konu açayım dedim melekler resimde göründüğü gibi sohbet penceresinin sağ üst köşesindeki yuvarlak şekle tıklıyorsunuz ve pencereyi temizleye tıklıyorsunuz ve sohpet geçmişiniz temizleniyor...
  3. facebook sohbet açılmıyor hata veriyor sohbet sorunu hakkında

facebook sohbet açılmıyor hata veriyor sohbet sorunu hakkında

facebook sohbet açılmıyor bir türlü sürekli hata veriyor bu sorunu başka yaşayanlar var mı geçici birşey mi bu arkadaşlar ?
  4. Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Simgeleri Facebook Sohbet Simgeleri Bu yazımızda Facebook'ta sohbet ederken yüz ifadenizi belirtmek için yaptığınız simgeler ve kısa yollarının listesini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)
  5. Acil yardım,Facebookta oyunlarım açılmıyor

Acil yardım,Facebookta oyunlarım açılmıyor

Arkadaşlar facebookta oyunlarım açılmıyor.Get adobe Flash Player ı yükle dio yüklüorum yüz defa olmuo :((

Sayfayı Paylaş