çiçeklerle süslenmiş havlu kenarıı süperrrrr

Konu, 'Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    süslü havlu kenarları süslü havlu kenarı örnekleri örnekleri havlular modelleri
    [​IMG]netten alıntı

2. sorgu

sorgu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: çiçeklerle süslenmiş havlu kenarıı süperrrrr

süper bi şey yaa.çk beğendim

3. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

çok güzelmiş emeğine sağlık canım

4. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

evet çok güzelmiş gerçekten

çiçeklerle süslenmiş havlu kenarıı süperrrrr konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Süsleme

Rüyada bir yeri veya birşeyi süslemek, bu yerlerle ve bu kişilerle ilgili önemli ve olumlu gelişmeler olacağını gösterir
  2. çiçek süsleme sanatı harika

süsleme sanatı çiçek süsleme sanatı yemek video çiçek sanata ve sanatçıya herzaman saygı duyarım.Her işin bir zorluğu vardır 'EMEKSİZ YEMEK OLMAZ ' demişler,çok doğru söylemişler. Gerçaktende el emeği göz nuru denilebilecek bir o kadarda zor görünen harika bir sanat bu çiçek süsleme sanatı görenleri hayran bırakacak eminim...........
  3. Havlularda Çiçekler Açtı

Havlu kenarlarındaki çiçek motifleri çok güzel durmuş ve çiçek bahçesi gibi havlular olmasını sağlamış.Bayıldım çiçekli olmasına bunlardan bolca yaptırmak istiyorum.:)
  4. Çiçek motifli havlu kenarı örnekleri

motifli havlu kenarı örnekleri motifli havlu modelleri ince kenari çiçek kenarı çiçek kenarları Çeyiz hazırlığı yapanlar yada havlusunu değiştirmek yepyeni havlu kenarı modelleriyle misafir ağırlamak isteyenler için birbirinden güzel ve şık çiçek motifli havlu kenarı örneklerini sizlerle paylaşmak istiyoru şimdiden kolay gelsin hanımlar=)
  5. Kurdela Nakışı Havlu Kenarı Süsleme Örnekleri

Çeyiz sandıklarının olduğu kadar her evin banyosun da ve lavabolar da bulunması gereken havlu modelleri, kenar süsleme örnekleri ile bayanların yoğun ilgisini çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Özellikle çeyizlik havlu kenarı modelleri arıyorsanız o zaman kurdela nakışı süsleme örneklerini sizlere öneriyorum. Çok şık ve zarif bir görselliği olan kurdela nakışı havlu kenarı modellerini...

Sayfayı Paylaş