gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kurdela Nakışı Havlu Kenarı Süsleme Örnekleri

Konu, 'Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çeyiz sandıklarının olduğu kadar her evin banyosun da ve lavabolar da bulunması gereken havlu modelleri, kenar süsleme örnekleri ile bayanların yoğun ilgisini çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Özellikle çeyizlik havlu kenarı modelleri arıyorsanız o zaman kurdela nakışı süsleme örneklerini sizlere öneriyorum. Çok şık ve zarif bir görselliği olan kurdela nakışı havlu kenarı modellerini gördüğünüz de insan kullanmaya bile kıyamaz diyeceksiniz. Özel misafirlerinize de çıkartarak görsel şık bir sunum olacak kurdela nakışlı havlu modellerini cazip bir hediye olarak da düşünebilirsiniz. Farklı renklerin bir araya gelerek havlu kenarlarına uyarlandığı kurdela nakışı havlu kenarı süsleme örneklerinden seçtiğim modeller sizlerle;

havlu kenarı (1).jpg havlu kenarı (2).jpg havlu kenarı (3).jpg havlu kenarı (4).jpg havlu kenarı (5).jpg havlu kenarı (6).jpg havlu kenarı (7).jpg havlu kenarı (8).jpg havlu kenarı (9).jpg havlu kenarı (10).jpg havlu kenarı (11).jpg havlu kenarı (12).jpg havlu kenarı (13).jpg havlu kenarı (14).jpg havlu kenarı (15).jpg

Kurdela Nakışı Havlu Kenarı Süsleme Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurdela nakış süsleme

kurdela nakış süsleme

kazak süslemeleri kurdele süslemeleri kurdele ile süsleme kurdela ile süsleme kurdela Günlük hayatın her karesine uygulanabilen kurdele nakışı ile bir hobi edinirken emeğinizi sanata dönüştürebilirsiniz.Kurdele nakışı kullanım alanı çok geniş, işlemesi çok zevkli,kolay fakat özen isteyen bir sanat dalıdır.. Yaratıcılığınızı sonuna kadar kullanma imkanına sahip olacağınız bu tekniğin...
  2. kurdele nakışı havlu kenarı modeli

kurdele nakışı havlu kenarı modeli

kurdele nakışı havlu modelleri kurdele havlu kenarları kenarı kurdaleli kenarları kurdaleli kenarı örnekleri
  3. kurdela işi havlu kenarı örnekleri

kurdela işi havlu kenarı örnekleri

Kurdele işi havlu kurdela işi havlu kenarı kurdela kurdele kenarı örnekleri Havlu kenarı deyip geçmeyin kızlar. Özellikle hem kendiniz hemde size misafirliğe gelenler için el yüz yıkaması nasıl bir zorunluluk ise, kurdelalı havlu kenarlarına bayılan biri olarak ben diyorum ki bunlarda zorunluluktur. Yani bir havluda olmazsa olmazlardan birisidir. Gerçi artık firmalar biraz biraz işleme...
  4. Kurdela Nakışı Havlu Resimleri

Kurdela Nakışı Havlu Resimleri

kurdele nakışı havlu çizimleri kurdele nakışı çizimleri Kurdela Nakışı Havlu Resimleri, havlu kebarı, havlular, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Özellikle çeyiz için havlu işleriz ya da havlu nakışlarını kurdale ile yaparız melekler. İşte size birkaç örnek.

Sayfayı Paylaş