gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çığırından çıkmak ne anlama geliyor acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben bir deyimin açıklamasını istiyorum sizlerden Çığırından çıkmak deyimi ne anlama geliyor acaba yazabilirmisiniz..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Çığırından çıkmak: Yoldan sapmak, doğru ve uygun gidişten ayrılmak, artık düzelemez hâle gelmek.

"İşler çığırından çıkmadan önlem almalıyız."

çığırından çıkmak ne anlama geliyor acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Ölmüş Birini Can Çekişirken Görmek ne anlama geliyor acaba

Rüyada Ölmüş Birini Can Çekişirken Görmek ne anlama geliyor acaba

dün gece rüyamda ölmüş ve dirilmiş birini gördüm acaba rüyada ölmüş birini görmenin tabiri nedir rüya yorumlayabilen biri varsa lütfen bana yazsın .
  2. Rüyada Abdest Alırken Burun Kanaması ne anlama geliyor acaba

Rüyada Abdest Alırken Burun Kanaması ne anlama geliyor acaba

selam arkadaşlar benim rüyamda abdest alırken burnum kanıyordu bu abdestimi bozdu diye çok üzülmüştüm acaba Rüyada Abdest Alırken Burun Kanaması ne anlama geliyor rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
  3. Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması Canı Çıkmak Ne Demek Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız başını derde sokmak deyiminin anlamı ile ilgili açıklamlarımızın ardında bu kez Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması ile karşınızdayız .... Canı Çıkmak: Ölmek. Çok yorulmak. Çok yıpranmak anlamında kullanılır.
  4. Cendereye Sokmak Deyimi Acaba Ne Anlama Geliyor ?

Cendereye Sokmak Deyimi Acaba Ne Anlama Geliyor ?

Cendereye Sokmak Deyiminin Anlam Nedir Cendereye Sokmak Deyiminin Ne Anlama Gelir Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız cemaziyülevvelini bilmek deyiminin anlamı konusundan sonra bu sayfamızda da Cendereye Sokmak Deyiminin Anlam Nedir bilgiler veriyoruz.. Cendereye sokmak Çok sıkıştırmak, manevî baskı altına almak Örnek: Adamı cendereye almayı iyi beceriyorsun.
  5. Cesaret Göstermek Deyimi Acaba Ne Anlama Geliyor ?

Cesaret Göstermek Deyimi Acaba Ne Anlama Geliyor ?

Cesaret Göstermek Deyiminin Anlamı Nedir Cesaret Göstermek Deyimi Açıklaması Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bir önce ki konumuz olan canını vermek deyimi anlamının ardından bu sayfamızda da Cesaret Göstermek Deyimi Açıklamasıle sizlerleyiz... Cesaret Göstermek; Tehlikeli bir işe korkmadan girişmek, Yürekli davranmak. ''Kavga sırasında cesaret gösterdi, ayırmak...

Sayfayı Paylaş