gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çiğnenebilen Doğum Kontrol Hapı üretildi

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Amerikan Warner Chilcott firması ilk çiğnenebilen doğum kontrol hapını üretti. Kredi kartı boyutundaki kutusu ve mor kabıyla son derece şık bir ambalaja sahip olan `Femcon F` adlı hapları çantada taşımak oldukça kolay. Firma meyveli şeker tadında olan hapların çiğnenerek ya da yutularak alınabileceğini belirtti. Etkin bir formüle sahip olan hapların ABD`de satışına başlandığını açıklayan firma yetkilileri `İlacını yanında taşımak isteyen ve su ile ilaç içemeyen hanımları düşünerek böyle bir formül geliştirdik` diye konuştu

Çiğnenebilen Doğum Kontrol Hapı üretildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kontrol hapı

doğum kontrol hapı

bilginize ihtiyacım var arkadaşlar ya ben suan oğlanı emziriyom ama ebeler doğum kontrol hapı kullanabilirsin dediler 6 aylık olduktan sonra ama ben 1 aydır kullamıyom sakıncası var mı ki biliyonuz mu yada kullanan var mı
  2. Doğum kontrol haplarında zararlar

Doğum kontrol haplarında zararlar

Meleklerim doğum kontrol haplarının zararlarını hepimiz biliyoruz ama bilmeyenler elbette vardır.Hadi bakalım ozaman doğum kontrol haplarının zararları nelermiş :tik: Kadınların yanlış eş seçmesine yol açabiliyor! Bilim adamları, doğum kontrol haplarının, kadınların yanlış eş seçmelerine neden olabileceğini öne sürdü. Araştırmacılar yaklaşık 100 kadın üzerinde yapılan denemelerde,...
  3. doğum kontrol hapı içenler

doğum kontrol hapı içenler

merhaba hanımlar benim sorum şu şekilde olacak bir süredir doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hap kullanırken hamile kalırmıyım şu an bebek düşünmüyoruz yinede korkularım var sanki hamile kalacakmışım gibi hç hap kullanırken hamile kalan duydunuzmu
  4. Doğum kontrol hapı

Doğum kontrol hapı

Slm kızlar Türkiye CYPRODERM isimli Doğum kontrol hapı varmı? Bilgisi olan var mı? Veya o hapa yakın hangı hap kullanabilirim?? Cevaplarınız için teşekkür
  5. doğum kontrol hapıyla gebelik

doğum kontrol hapıyla gebelik

Selam ben doğum kontrol hapı kulanıyorum 2 gün yutmayı unuttum sonrası hep lekelenme oldu kanama olmadı hamilemiyim ?

Sayfayı Paylaş