gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Çikolata kisti için bitkisel soğan kürü

Konu, 'Gebelik' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Biliyorsunuz ki bu kist ile başı belada olan kadınlarımız ameliyat olsalar bile daha sonradan ağrılı şekilde tekrar nüksetmekte. Bu kistin tedavisinde alternatif olarak ibrahim Saraçoğlunun hazırlamış olduğu bir kür var kızlar. Soğan suyu kürü. Bu kür ilede en azından bitkisel olarak deneme yapabilirsiniz. Umarız iyi gelir size ve şifa bulursunuz.

İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

2. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    Ya kızlar benim adet günüm 27 ağustostu. Ancak ben adet bitiminin 9. günü soğan kürüne başladım. Ancak bugün 9. günü soğan kürünün dün ve bugün lekelenmeler oldu. Koyu kahve, pembe şeklinde neden oluyor yardımcı olun. Bende çikolata kisti var 3 cm. boyutunda iki tane lütfen yardımcı olun..

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Ben iki gündür soğan kürü uyguluyorum adetim az olduğum için dr gittim
    farlutal verdi adet söktürücü
    bildiğim kadarıyla soğan iltihap söktürücü ve mantar hastalıklarına iyi geliyormuş ama kist için bilgim yok

4. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    canm çikolata kisti içinde ii diye okudum ancak korkuyom ya hamilelik varsada böyle bir şey yaşıyorsam diye bilimiym ya of

Çikolata kisti için bitkisel soğan kürü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasır için bitkisel kür

Nasır için bitkisel kür

ayak nasiri nasır görüntüsü nasır yakma ayak nasırı Ayağınızda kurtulamadığınız ve canınızı yakan bir nasırmı var?O zaman ondan kurtulmanın zamanı geldi diyorum.Meleklerim sizde ,eşinizde çocuğunuzda yada çevrenizde nasır sorunu olan kişiler varsa bu kürü mutlaka deneyin veya denesinler.Eminim işe yarayacaktır.Buyrunuz... Sunumunu Esra Ceyhanın Yaptığı Esra Ceyhanla Hayat proğramına...
  2. İktidarsızlık için bitkisel kür

İktidarsızlık için bitkisel kür

iktidarsızlık için kür İktidarsızlık sorunu yaşayan erkekler için İbrahim Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu bitkileri sizler için paylaşıyorum Prof. Doktor İbrahim Saraçoğlu iktidarsızlık sorunu için keçiboynuzu kürü önerdi. Malzemeler: Yarım litre su, 6-7 adet keçiboynuzu, Hazırlanışı: Keçiboynuzları küçük küçük kırılır ve kaynayan yarım litre suyun içine atılır ve ağzı kapalı olarak 3...
  3. Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun proğramlarında çok sıkça bahsettiği SOĞAN KÜRÜ uygulamasını artık bilmeyen yok diye düşünüyorum. Bu uygulamayı kullanan ve sonuç almış sonuçlarını bizlerle paylaşacak tüm Meleklere ve hamiş annelere, anne adaylarına artık düşüncelerini ve görüşlerini yazabilecekleri bir başlık oluşturduk. Bu başlık altından düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı, soğan kürünü nasıl...
  4. Hamile kalmak için soğan kürü nasıl yapılır?

Hamile kalmak için soğan kürü nasıl yapılır?

Pek çok evli çift, çocuk sorunu yaşamaktadır. Kadın ve Erkekten kaynaklanan sorunlar olabilir. Kadından kaynaklanan sorunların başında, yumurta azlığı, kalitesi ve yumurtlama sorunu gelmektedir. Erkek için ise, Sperm azlığı ve kalitesi çok önemlidir. Öncelikle sorunun ne olduğu bilinmelidir. Kısırlık gibi bir durum söz konusu ise ve çareyi bitkilerde arıyorsanız, Böyle bir soruna Prof Dr....
  5. Meme kistine ne iyi gelir?

Meme kistine ne iyi gelir?

Kadınların büyük bir çoğunluğunda görülebilen, göğüsteki kitlelerin tanı ve tedavisi için önemli olan kontroller ve erken teşhistir. Erken teşhis edilen bütün hastalıklar gibi meme kistleri de, erken teşhis ve tanıda önlenebilir ve tedavi edilebilir. Genç yaşlı demeden kadınların sık sık meme kontrolü yapmaları gerekmektedir. Bu kontrolleri yapmanın en sağlıklı zamanı, adet bitiminden bir...

Sayfayı Paylaş