gebe
  1. Nazlıcan ÖZKAN

Nazlıcan ÖZKAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cildim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Nazlıcan ÖZKAN tarafından paylaşıldı.

:(ARKADAŞLAR 10 YAŞINDAYIM SİTEYE 20 YAŞINDAYIM DİYE GİRDİM AMA YANLIŞTIR. NEYSE KONUYA GERİ DÖNÜYORUM.YÜZÜMDE SİVİLCE DEMEYİMDE NOKTALAR VAR . BUNU TÜM ARKADAŞLARIM SÖYLÜYOR.VE RAHATSIZ OLUYORUM. MAALESEF MASKE FALAN FİLAN YAPAMIYORUM ÇÜNKÜ ANNEME SÖYEMİYORUM BUNUDA NEDENİ İLKOKUL 4.SINIFTAYIM O YÜZDEN.... SİZE NE YAPABİLİRİM ACİLL ????????????? SİZE GÜVENYORUM .MUCKK:kutlama1::kutla::meme::emzirme:

Cildim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cildi tanımak

cildi tanımak

Önce parmağınızı cildinizde gezdirin. Cildinizin yağlı bir tabakayla kaplı olduğunu fark edeceksiniz. Bu tabaka, sebum ve sudan oluşan cildin koruyucu tabakasıdır. İşte bu koruyucu tabakanın içerisindeki sebum yani yağ oranı cilt tipinizi belirler. Eğer sebum oranı az ise cildiniz kuru; fazla ise yağlı; normal ve dengeli ise normal ve karma cilttir Kuru cilt oldukça incedir ve gözenekleri...
  2. Cİltenmiş kitap

Cİltenmiş kitap

Bir kimsenin rüyada ilim ve tefsir kitaplanndan bir kitap görmesi, o kimsenin yaptigi vazifesindeki dogruluguna, fakihlerin kitaplanni gören kimse için de, gelecek hayra isaret eder. Rüyada tarih kitaplarim gören kimse, devlet büyüklerine
  3. cildi güzelleştirmek

cildi güzelleştirmek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Cildin 'asla'ları

Cildin 'asla'ları

benev emlite krem benev kullananlar Meleklerim cildimiz biz bayanlar için çok önemlidir.Herkes cildiniz sorunlarını ve nedenlerini bilir. Ama önlem almayız cildimiz en çok sorunlarından biriside sigara ve alkolden kaynaklanıyor.... Cildiniz gençliğini doğum gününüzde bir anda kaybetmez. Bu kayıp aşama aşama yaşanır. İlk gençlik yıllarınızın sonlarında ve yirmilerinizde belki bütün...
  5. Cildiniz ışıldasın

Cildiniz ışıldasın

cilt ışıldatan öneriler, bakımlar, maskeler, bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler, bu makalemizde önerdiğimiz bilgilerle, baştan aşağıya yenilenecek ve güzelliğinize güzellik katacaksınız :) Yorgun, matlaşmış bir cilde ve siyah halkalara sahipken kendinizi ***** hissetmeniz mümkün değil. Size sunacağımız güzellik çözümleri ile baştan aşağıya yenilenebilir;...

Sayfayı Paylaş