gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çillerimden kurtulmak istiyorum ne yapabilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çillerimden hiç hoşlanmıyorum. Acaba onları yok edebilme imkanım varmı? Lütfen çiller nasıl yok edilir, bilgi verirmisiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ahmet Maranki yüzdeki çiller ve lekeler için Formül Yüzdeki çilleri gidermek için, 1 çay bardağı çiğ sütün içine 1 tane salatalığı doğrayıp koyun. 2 saat beklettikten sonra süzün. Salatalık tülbent ile sıkılarak özünün süte geçmesi sağlanmalıdır.

Elde ettiğiniz süt ile yüzünüze sık sık pamukla pansuman yapın. 20-25 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.Bu uygulamaya 10-15 gün devam ettiğinizde yüzünüzdeki çiller geçer.

Ayrıca Gül suyu ile sabah akşam cildinizi temizleyin.

Çillerimden kurtulmak istiyorum ne yapabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurtulmak istiyorsan sultanimizi üzme

kurtulmak istiyorsan sultanimizi üzme

Kurtulmak İstiyorsan Sultanımızı Üzme!! Yıldırım Bayezid Han, Niğbolu zaferinde kazanılan ganimetlerle muhteşem bir mescid yaptırmak ister. Mimarlar bugünkü Ulu cami’nin bulunduğu mevkide karar kılarlar. Söz konusu arsa üzerinde evi, bahçesi olanlara başka yerden muadil yer verilir. Hatta ceplerine birkaç kese altın sıkıştırılır gönülleri hoş edilir. Ancak ihtiyar bir kadıncağız bir “Evim...
  2. Çillerinizden kurtulmak istiyorsunuz ama nasıl?

Çillerinizden kurtulmak istiyorsunuz ama nasıl?

çillerinden kurtulanlar Yüzünde çil olan insanlar özellikle de yaz aylarında kendilerini belli ediyorlar.Bence çil bazılarına çok yakışıyor ama bazılarında da biraz abartılı oluyor ve bu durum hem onları hemde çevrelerin de ki insanları rahatsız ediyor.Yüzündeki çillerden görüntülerini bozduğu için rahatsız olanlar birde şu yolu denesinler belki işlerine yarar. Yüzünüzdeki ya da...
  3. kilolarimdan kurtulmak istiyorum

kilolarimdan kurtulmak istiyorum

slm arkadaslar...bir sene once dogum yaptim ve simdi aldigim kilolari vermek istiyorum cok fazla degil ama en azindan on veya onbes kilo kadar...her pazartesi diyete basliyorum ama nedense ise yaramiyor.ayni yerde sayikliyorum.lutfen bana bu konuda yardim edin...
  4. Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz

Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz

Merhaba ben ve babam zayıflamak istiyoruz bu durumda akşamları ne yememizi önerirsiniz?
  5. Çillerden kurtulmak için

Çillerden kurtulmak için

çillerden kurtulmanın yolları en etkili yolları maskeler tedavisi önerileri burada arkadaşlar. Kiminde doğuştan vardır, kiminde ise güneşlenme sonrası ya da her hangi bir sebepten oluşur çiller. Meleklermekani.com olarak, daha önce sizlere Güzel ve Bakımlı Bir Cilt için bir çok öneride bulunmuştur ve bu önerilerimizini yanı sıra bir de güneş lekeleri ve cilt lekeleri için çözümler de...

Sayfayı Paylaş