gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

CiltTemizleyici İrmikli Yüz Peelingi Tarifi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yüz peelingi, irmikli peeling, cilt bakımı

Sevgili melekler, artık günlük bakımda kimyasallardan ziyade doğal ürünler tercih ediliyor. Sabundan toniğe, makyaj malzemelerinden pelinglere kadar herşeyi evde kendi imkanlarımızla hazırlayabiliyoruz. Eğer siz de doğal ürünlerden yanaysanız ve vaktiniz de varsa şimdi sizlere vereceğimiz peeling ile cildinizin rahatlamasını ve canlanmasını sağlayabilirsiniz..

peeling.jpg

CiltTemizleyici İrmikli Yüz Peelingi Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sağlıklı gelişsin bebeğim diyorsanız irmikli çorba tarifi

sağlıklı gelişsin bebeğim diyorsanız irmikli çorba tarifi

bebeklere irmik irmikli çorba bebeğime çorba tarifleri irmikli çorbalar irmik çorbası nasıl yapılır İrmikli Çorba 1 küçük patates 1 küçük soğan 1 kaşık irmik 1 kaşık zeytinyağı 1 yemek kaşığı kıyma...
  2. Peeling Yüz Gençleştirme

Peeling Yüz Gençleştirme

yüzü gençleştiren maskeler Peeling Yüz Gençleştirme Tarih öncesi dönemlerde insanlar, bazı bitkileri derinin yaşlanmasına karşı tedavi edici olarak kullanmışlar. Günümüzde ise peeling uygulamalarıyla derinin en üst tabakası uzaklaştırılarak, ince kırışıklıklar ortadan kaldırılıyor. Yüzeysel Peeling Yüzeysel peelingle ince kırışıklıklar yokedilirken aynı zamanda gözün dış kısmındaki kaz...
  3. İrmikli yoğurt tatlısı tarifi resimli anlatım

İrmikli yoğurt tatlısı tarifi resimli anlatım

irmikli yoğurt tatlısı tarifini resimli anlatım ile birlikte sunabilir misiniz? Bu tatlıyı yapmak istiyorum ama bilgi sahibi değilim, yardım lütfennnn...
  4. İrmikli Kedidilli Pasta Tarifi...İrmikli Kedidilli Pasta Nasıl Yapılır?

İrmikli Kedidilli Pasta Tarifi...İrmikli Kedidilli Pasta Nasıl Yapılır?

İrmikli Kedidilli Pasta Tarifi İrmikli Kedi Dilli Pasta Nasıl Yapılır Kedidili pek çoğumuz için çocukluğumuzun bir simgesidir. O zamanlar daha popüler olan kedidili, şimdilerde yine sofralardaki değerine kavuşuyor.İşte evdekileri mutlu edecek bir pasta tarifi İrmikli Kedidilli Pasta.... Malzemeler: 1.5 paket kedidili bisküvi 1 litre süt 12 yemek kaşığı toz şeker 13 yemek kaşığı...
  5. İrmikli kek tarifiniz var mı

İrmikli kek tarifiniz var mı

Ya ben irmik tatlısını da helvasını da pastasını da ve dahi revaniyi de çok seviyorum.Peki irmikli kek var mı?Varsa tarifini verebilirmisiniz ? :D

Sayfayı Paylaş