çitosun takıları

teşekkür ederim..
sen uygun almışın ben 4 tl mi ne vermiştim o zaman hemide 1 taneydi....
........

Şu bujiteri işleri niye pahallı ya valla ilkkez bana ucuz bir şey denk geldi:D tokanın tekini de bizim geline verdim ay ikisini takınca çingenlere benzedim:hhh:

Para çok işiniz gücünüz yıkım yahu yazık eşine :D:D Parayı misal bize verin birazda biz takalım taktılar diyelim demi :D:D

:haha:Sadminim para çok değil:D hacı yatırımı bana yapıyo her özel güne 1 altın olsun ama okadar dimi bende az ceremesini çekmedim:dil:Bu ara beni kandırıyo ver borsaya atim diyo ama virmem:D Ayıpsın abim al canın sağolsun hedayem olsun seç beğen sen:D

Çitosum takıların pek güzelmiş, hele şu mercan kolyene bayıldım falla, o incili tokaları bende küpe sanmıştım küpede güzel olurmuş ama :) GÖZÜM yazan bileklik heralde kimin hediyesi hiç belli değil yani hahaha
Canım hepsini iyi günlerde sağlıkla kullan emiiiii :)

Lalemmm canım kardeşim gel ortaklaşa takalım senle:kiss:en iyileri ve güzelleri senin olsun inşallah.Gözüm yazan he kocişin hediyesi:D bana hep öyle hitap eder:D :kiss:Rabbim eşleimizi başımızdan eksik etmesin mercan kolyeyide eşim umreden getirdi bende severek kullanıyorum gel saha verim:D

Son düzenleme:
Lalemmm canım kardeşim gel ortaklaşa takalım senle:kiss:en iyileri ve güzelleri senin olsun inşallah.Gözüm yazan he kocişin hediyesi:D bana hep öyle hitap eder:D :kiss:Rabbim eşleimizi başımızdan eksik etmesin mercan kolyeyide eşim umreden getirdi bende severek kullanıyorum gel saha verim:D

Ahh gönlü gani kuzum benim :kiss: onların hepi sahibinde güzeller sağol bitanem :) gülegüle iyi günlerde kullan inşallahhhhhhhh

Geri