gebe
  1. azizee

azizee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çizelge nerden yapılıyor?

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında azizee tarafından paylaşıldı.

doğum günü ve gebelik çizelgeleri nerde?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

çizelge nerden yapılıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nerdesin...Şimdi nerde...

Nerdesin...Şimdi nerde...

nerdesin şimdi nerde gözlerim arıyor nerdesin şimdi nerde Gözlerim arıyor Ellerim tutmuyor Durdu zaman durdu dünya Kaldı herşey yeryerinde Seni çok özlüyorum inan Kokun hala bedenimde Gel bir tanem Sensiz yaşayamaz bu can Atar kendini boşluğa Can çekişir bile bile Can dayanmaz yokluguna
  2. Mutluluk nerde

Mutluluk nerde

Mutluluk nerde?Arayan melekler yazının sonunda bulacaklar....Hadi mutluluğu bulmaya.... İnsanoğlu mutluluğu hep hor kullanıyormuş.. Hep şikayetçi hep bıkkınmış... Bir gün melekler mutluluğu saklamaya karar vermişler. ' Saklayalım, zor bulsunlar. Zor buldukları için belki kıymetini bilirler' diyerek başlamışlar tartışmaya. Sorun büyükmüş. Mutluluğu saklamak kolay değilmiş çünkü. Kimisi '...
  3. nerden geldim=)

nerden geldim=)

Öncelikle mrb lar herkese.Ben Mersinden Tugba Mercan=) 17 daha dogrusu 18 yaşındayım.Bu siteyi rastgele bir yazı ararken buldum.Ortamı konuşmaları bir süre misafir olarak takip etdim ve çok hoşuma gitti.Gerçekten samimi sıcak bir ortam oldugunu gördüm. beni de aranıza alırsanız eger bende sizlerle olmak isterim.. saygılarımla=)
  4. İşgücü Çizelgesini her ay İŞKUR'a göndermeyi unutmayın

İşgücü Çizelgesini her ay İŞKUR'a göndermeyi unutmayın

aylık işgücü çizelgesi verilme süresi 2010 işkur işgücü çizelgesi verme süresi 2010 aylık verilme işkur verme 2011 Arkadaşlar biliyorsunuz İşverene ait tüm çalışanların sayısını, ne iş yaptıklarını vede çalışan sayısı 50 'yi geçmişse özürlü ve hükümlü çalıştırma kuralı var. İşte bunları her ay İŞKUR'a internet üzerinden bildirmeniz gerekiyor. Bunun İŞKUR'a sordum kesin bir tarihi yok ama...
  5. 2013 Milli piyango bileti sorgulama nerden yapılıyor

2013 Milli piyango bileti sorgulama nerden yapılıyor

Yılbaşı çekilişi için ben de bir bilet aldım ilk defa :D Tv başında kalp krizi geçirmek istemiyorum, internetten öğrenebileceğim bir link var mı 2013 yılbaşı milli piyango sonuçlarını ?

Sayfayı Paylaş