gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuğuma iyi ki almışım dediğiniz ürünler neler?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Elbette ki her bebek birbirinden farklı ama sizlerin çocuğuma iyi ki almışım dediğiniz ürünler neler öğrenmek istiyorum.Bu hem benim hem tecrübesiz annelerin işine yarayabilir :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kanguru ve bebek arabası :D:D

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    oto koltuğu her yere götürüyorum 8,5 aylık oldu hala gittiğimiz yerde ona yatırır uyuturum evde otur yemk yedirirm :)

4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ben daha bu konuya birseey diyemiycem ama ablalarim babyphone almistilar ve hep söyle diyorlar... iyki almisim bunu bebegime ...
    bende alacagim Allah kismet ederse :D

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

tek elle tutmalı bebk arabası kyuş gıbı hafıf ama kırıldı :( neyse yaptırıyım bayılıyorum ona heryerı gezdırıyorum onunla

6. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    banyo icin cocuk küveti filesi,bebegimi mecburen ilk yalniz yikamistim tam bir kurtarici.bide göze sampuan kacmamasi icin sapka,

Çocuğuma iyi ki almışım dediğiniz ürünler neler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk Dediğin

Çocuk Dediğin

Çocuk Dediğin Çocuk dediğin; uslu oturur ,büyüklerin sözünü dinler.Çocuk dediğin; “yapma”deyince yapmaz, “yat” deyince yatar. Çocuk dediğin; önüne konanı yer, yeni icatlar çıkarmaz Çocuk dediğin; ders çalışır, dik kafalılık etmez. Çocuk dediğin; çok soru sormaz, karşılık vermez. Çocuk dediğin; paylanınca önüne bakar, evi dağıtmaz. Çocuk dediğin; herşeyi istemez, her duyduğunu söylemez....
  2. Önyargı Dediğin Nedir ki

Önyargı Dediğin Nedir ki

Taksim'de otobüs bekliyordum. Bir genç kadın fena halde sinirime dokundu. Aşırı süslü ve rüküştü. Bayağılık akıyordu her yanından. Bir karış topuklarının üzerinde zor durduğunu belli ederek aptal aptal sırıtıyor, çevresiniçapkın gözlerle süzüyordu. Derken yanımızdaki elektrik direğini onaran işçi, merdivenden düştü. Bizler ambulans ve polis gelsin diye telaşlanırken o genç kadın süslü...
  3. Dekorasyonda Keşke ya da İyi ki Dediklerimiz...

Dekorasyonda Keşke ya da İyi ki Dediklerimiz...

gümüşlük için süs eşyaları gümüşlük süs eşyaları Bayanlar,evlerimize aldığımız dekorasyon ürünlerinin kullanışlı olup olmadığı,satın almaya değip değmeyeceği konusunu tavsiyelerle burada konuşalım.. Mesela çok şık görünüp de kullanışlı olmayan ürünler varsa burada paylaşalım.. Deri koltuk veya yatak başlığı alıp da pişman olan.. Temizliği çok zahmetli görünüp aslında hiç de öyle olmadığını...
  4. yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

yılbaşında sevgilime ne hediye alsam ki ?

Yılbaşında sevgilimi dışarı çıkaracağım ve opna şık bir hediye almak istiyorum ama ne alacağım bilemedim. Yine mi parfüm ? Değişik fikri olan var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş