gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çocuk Odalarının duvarları için şirin dövme desenleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

şirin dövme modelleri çoçuk desenleri çocuk dövme modelleri çocuk dövmeleri sade Arkadaşlar ben bayıldım bu duvar desenlerine odalara farlı bir hava ayrı bir güzellik katmış sanki.Birazda şirin çocuklarınızın odaları şirin olsun dimi ama:)

Çocuk odalarınında duvarları çok şirin olmuş.Eeee siz nasıl buldunuzzz?...

Son düzenleme: 12 Ağustos 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok şekerler gerçekten mislinaycım :)
    Teşekkürler..

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bunu çok beğendim. Sade ve şık. Çok da beyin karıştırıcı olmamalı bence.

Ellerine sağlık.

çocuk Odalarının duvarları için şirin dövme desenleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk Odalarına Şirin Kitaplıklar....

Çocuk Odalarına Şirin Kitaplıklar....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çocuk odaları için aydınlatıcı şirin aplikler

Çocuk odaları için aydınlatıcı şirin aplikler

Eğer çocuklarınız karanlıkta uyumayı sevmiyorsa işte tam onlara göre şirin aplikler...Minikler karanlıkta uyumasın ama uyuduktan sonra odada ışık kalmasın :)
  3. Bebek ve çocuk odaları için duvar kağıtları

Bebek ve çocuk odaları için duvar kağıtları

Sizin de hayalinizde capcanlı bir çocuk odası varsa, bu duvar kağıtları minik yavrunuzun odasına göre. Canlı renkleri ve desenleriyle çocuğunuzun hayal dünyasına katkıda bulunacak duvar kağıtlarından bazıları; Metrekare fiyatları 106. 20 TL. Daha fazla çeşit ve ayrıntılı bilgi için tık tık http://www.mywall.com.tr/duvar_kagidi/bebek_odasi.aspx
  4. Çocuk odaları için neşeli duvar stickerları

Çocuk odaları için neşeli duvar stickerları

Hayvanlı duvar stickerları Çocuk duvar stickerları duvar stickerlarını en çok çocuk odalarına yakıştırıyorum. Modern duvarlar oluşturmak için bu hayvan figürlü duvar stickerlarından yararlanabiliriz meleklerim. Çocuk odanızın rengine uyumlu renkte duvar stickerı odaya çok başka bir anlam katacaktır.
  5. Çocuk Odaları İçin Duvar Kağıdı Modelleri 2014

Çocuk Odaları İçin Duvar Kağıdı Modelleri 2014

çocuk odası duvar kağıtları, 2014 duvar kağıdı modelleri, çocuk odası modern duvar kağıdı modelleri Sevgili melekler, minik prensesinizin ya da küçük prensinizin odasını en güzel şekilde dekore ederken duvarları da unutmayın. Artık çocuk odaları sadece mavi ya da pembe gibi renklere boyanmakla kalmayıp, şirin duvar kağıdı modelleriyle renkleniyor. İster çizgi kahramanlar, ister hayali...

Sayfayı Paylaş