Çocukken yapılan komik hareketler :D

Çocukken yapılan komik hareketler :D
komik hareketler komık hareketler küçükken yapılan şeyler
:meri: :humble: :meri:
>>>>>>>>>>ÇOCUKKEN YAPILAN SAÇMALIKLAR<<<<<<<<<<<<

bir sürü kozmetik malzemesi, sıvı deterjanı falan karıştırıp böcük ilacı yapmak sonrada karınca öldürmek.

komşu çocuklarına asma yaprağından yaptığınız ve çok güzel olduğunu söyleyerek içirdiğiniz çorba sonucunda kusturmak.

gece karanlığında yolun iki tarafındaki elektrik direğine boyun hizasında ip gerip geçenlerin hayatını tehlikeye atmak

çakmaklardan çıkarılan elektrik ıvır-zıvırıyla okula gidip, millete arkadan yaklaşıp kıçlarına enselerine elektrik vermek. zıplamalarını kahkahalarla izlemek.

ayakkabı boyasını arkadasına kola diye içirtmek.

yemedigin ekmegin gercekten seni kovalayacağını düşünmek...
biggrin.gif

pazardan rica minnet aldırılan civcivleri, dişlerini fırçalamaya çalışırken öldürmek

televizyona insanların hapsedildiğini düşünüp,onları çıkarmak için televizyon ekranını kırmak
biggrin.gif
biggrin.gif

yeterince hızlı sallanınca gökyüzüne uçacağını sanmak
biggrin.gif

-uçan balonu beline bağlamak suretiyle havada gezineceğini düşünmek
biggrin.gif

-havada uçan uçakların nasıl havada kaldığını anlamadığı için,her uçak gördüğünde tepesine düşecek sanıp kaçışmak

-balıkların suda boğulacağını sanıp,onları ele alarak kurtarmaya çalışmak

mahalleden geçen böcek ilaçlama arabasının arkasından koşup, beyaz bulutun arasında zehir yutmak, sersemlemek.
biggrin.gif

midye dolmayı denizden içinde pilavıyla çıkıyor sanmak.

cızgı fılmde gordugu semsıyeyle bılmem kacıncı kattan salına salına ucan adamı gorup, gıdıp bunu denemek

bir karınca öldürüp mutfaktaki dolaba ''anne bu küçük karıncayı ben öldürdüm özür dilerim'' diye yazmak
biggrin.gif

futbol maçı izlerken, spikerin "x futbolcu kırmızı kart gördü" demesi üzerine, "o da görmedim desin" demek

eti puf kabıyla sinek yakalamak
biggrin.gif

agzından salyalar çıkana dek kafayı saga,sola sallamak.

yeni ayakkabılar alınca hızlı koşmaya çalışmak.

Balkonun demir parmaklıklarından kafasının geçirip, kulaklarını hesaba katmadığı için girdiği gibi çıkabileceğini sanmak.
biggrin.gif

koltuk üzerinde ayaklar duvara gelecek şekilde amuda kalkmış vaziyette televizyon izlemek

sümüğünü yemek

tasoları kaybolduğu için oturup saatlerce böğürmek
biggrin.gif

dondurmayı civardaki çocukları kıskandırmak amaçlı yemeyip bekletmek ve eriyip yere düşünce de salya sümük ağlamak
biggrin.gif

sınıfta kalmak deyimini bütün yaz tatili boyunca bilfiil sınıfın içinde kalmak ve hademelerin verdiği yemek ve suyla yaşamak olduğunu zannetmek.

tuvalette ağ ören örümceği karıcalarla beslemek en sonunda bir tas suyu tepesine boşaltıp kanalizasyona yollamak.
biggrin.gif

akvuryumdaki balıkları çıkarıp, tost makinasında kızartıp, ekmek arasına koyup yemeye çalışmak. *

her eve gelen misafirin arkasından ağlayan çocuk modelinin dilenmeye gelen çingenenin peşinden de ağlaması

2 tane büyük karıncayı eti puf kutusunun içine koyup, karınca dövüşü yaptırmak. ardından yenilenin yerine başka bir karınca bulup şampiyon karıncayla dövüştürmek. ölen karıncaya mezar yapıp üstünü gül yapraklarıyla örtmek
biggrin.gif
biggrin.gif

kışın karları poşetleyip yazın kartopu oynamak için arka bahçeye saklamak.

ASiZ i atam senin izindeyiz in kısaltması sanmak

minibüsçünün her " var mı inecek" diye bağırmasına yok diye karşılık vermek.
biggrin.gif

Daha fazla olduğu için bozuk paraları çok sanmak ve her defasında kağıt parayı reddedip kuruşları alarak ablası tarafından kazıklanmak
biggrin.gif
biggrin.gif

üşümemek için denize havluya sarılarak girmek

plastik oyuncakları "üşümesinler" diye sobanın üstüne koyup ısıtmak

durduk yerde yere düştükten sonra anneye hep senin yüzün deyip tekme atmak..

gelin size komando eğitimi vericez diye mahallede kendinden küçük çocukları toparlamak. akşama kadar atlatıp zıplatmak. sonra da yakın dövüş adı altında pataklamak.

bina otomatiğini hackleyerek süresini 15 sn. yapmak. bu sayede insanların daha merdivenin ilk basamağında karanlıkta kalmasına sebebiyet vermek.

susam sokağına gitmek istemek

-kırpık ve minik kuş'a dokunabiileceğini düşünerek televizyon ekranını kırmaya çalışmak.*

-televizuonu açmadan önce odayı toplamak

buzdolabının içine oturulup serinlemeye yarayan bir araç olduğuna inanmak

burna çekirdek sokmak,sonra onu orda unutmak

a:burası bizim mahalle
b:hayır bizim mahalle
C:hayır burası allahın mahallesi

istenilenler yapılmadığı zaman bulunan ilk yükseklikten intihar etmek

salak salak evde oynarken birden burundan nefes alınabildiğini fark etmek, buna sasırmak,acaba suyun altındada burundan nefes alsam işe yararmı die düşünmek ,bi leğenle bunu denemek,beyin zonklamassı ,2 gün içinde olan hiç bişiyi hatırlamamak...
biggrin.gif
biggrin.gif

"vernelleyin yumuşacık olsun" sloganlı vernel reklamını izleyip vücudun heryerine vernel sürüp "annee,bak ben yumuşacık oldum" demek.

uyuyan ev sakininin burnuna kamışla üfleyerek uyandırmak sakinliği bozmak teppiği yemek

lady speed stick'i koltuğun altına sürmek.

kocaman ayıya sarılarak uyumak ve çamaşır makinasında yıkanması ardından ayıyı kulaklarından mandalla ipe asan anneye canını acıtıyor diye küsmek.

ilkokul birinci sınıfta ilk yarı yılda karne almak,okul bitip tatile girildi ve ikinci sınıfa geçildi sanmak,gerçeği öğrenince hayal kırıklığına uğramak,onbeş gün sonra okula yeniden dönünce acayip bozulmak,sonra da "iki kere karne mi verilir ne saçma" diyerek kendini haklı çıkarmak
biggrin.gif
biggrin.gif

ıssız bir yolda ilerlerken çişinizin gelmesi durumunda s şeklinde işeyerek yola desen çalışması yapmak

yolda önüne çıkan kediye karşı parmak kaldırıp''kediiiii,geçebilir miyiiiiiiim?''sorusunu sormak

tv'de görülen derbinin mahalledeki halı sahada oynanadığını düşünüp halı sahaya götürmesi için babanın dizlerine kapanıp ağlamak .

plastik dondurma kaplarıyla ocakta makarna ısıtmak.kabın eriyip makarnaların etrafa dağıldığını görünce çığlığı basmak.

bahçeyi ateşe verip söndürmek için üzerine gazete örtmek

gözlerin daha parlak görünmesi için kardeşlerin birbirinin gözüne limon suyu damlatması

gittiği tatil yerinde kendisini kuma gömdürüp, sonra da etraftan geçen çocukların üzerine işemesine neden olmak.

ilkokul birinci sınıfta tuvalete girmekten çekinip, tuvaletini (büyük) altında yapıp, sonra kendisini akşama kadar (3 ders) onunla yaşamak zorunda bırakmak. gelen kokuyu herkes gibi araştırmak, bilmemezlikten gelmek. eve sert ve vücuduna yapışmış bir tabakayla gitmek. hayatının en iğrenç günü olarak o günü seçmek
biggrin.gif
biggrin.gif

alınan cipsleri evde açmak
biggrin.gif

buzdolabından yumurtayı çıkarıp, sıcak bir yerde gizleyerek civciv çıkmasını beklemek.

bedava sanıp bakkaldan alınanları veresiye defterine yazdırmak.

yeterince konsantre olunursa halının uçacağını sanarak üzerinde oturup beklemek

yeni alınmış olan oyuncak arabalarını birbirine kafa kafaya çarptırarak hangisinin daha sağlam olduğunu anlamaya çalışmak.

asansörün kapısı kapanırken "acaba parmağımı kapı ile kirişin arasına koysam asansör yine gider mi" diye düşünmek ve bu düşünceyi harekete geçirmek.
biggrin.gif

mahalleden geçen her arabanın arkasından elini arabaya değdirip "yürüü anca gidersin demek" akabinde duran şöförden küfür yemek
biggrin.gif

okula geç kaldığını görünce evdeki tek büyük saati yerinden gizlice indirip saati geri almak sonra yavas yavas okul kiyafetlerini giymek

korkunca anneye gidip "anne ben az önce çok korktum ama altıma etmedim,niyee" seklinde soru sorup kendini hasta sanmak.

kapıya gelen sütçü amcayı evcilik oynamak için ısrarla içeri çağırmak...

çay bardağını vakum etkisiyle ağzına yapışık tutmak, daha sonra da ağız kenarlarında oluşan izleri aynada inceleme
biggrin.gif
biggrin.gif

sırf babasının bıyığı ibrahim tatlısese benziyor diye ikisini kanka zannetmek.
biggrin.gif

-yeni silgilerle sırayı silmek suretiyle elde edilen silgi tozlarından yeniden silgi yapmaya çalışmak
biggrin.gif

türk bayrağını ülkenin değil sadece kendi şehrinin bayrağı sanmak. aynı bayrağı başka şehirlerde görünce 'vay be ne popüler bir şehirmişiz' diye düşünmek kendi kendine.

evcilik oynarken her şey mükemmel olmalı diye on saat ev düzenlemek, millet oyunu bitirirken hala uğraşmak sonra da tek başına oynamak
biggrin.gif

pet şişenin içine su doldurup içine karınca atmak, şişeyide derin dondurucuya atıp karıncaların donmuş hallerini izlemek
biggrin.gif

şirinler'in başlarken söylenilen''eğer iyi bir çocuk olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz'' sözüne inanıp şirinleri görebileceği günü bekleyip durmak...

evde köpek niyetine civciv beslemek. üstüne üstlük civcivin boynuna ip bağlayıp evin içinde gezdirmek. civcivi durdurmak için ipi çekip, hayvanı boğmak.

yeni doğmuş kardeşin üşümemesi için kafasına yorgan örtüp üstüne oturmak

acaba yirmi dakika boyunca yüzümün aynı yerini kaşırsam ne olur diye merak edip, dünyanın en salak deneyini yapmak; o bölgeye önce kan oturması, sonra da yüzünde hemen burnunun yanında tırnak izi kalması.

dibinden yol geçen bir tepeye çıkıp, aşağıdan geçen arabadakilerin seni heykel zannetmeleri için dakikalarca hareketsiz beklemek
biggrin.gif
biggrin.gif

kış gelince üşümesinler diye bütün bebeklerin üstünü sıkıca örtmek.
yeni bir bebek alınca eski bebek pabucu dama atıldı diye üzülmemesi için, eski bebeğe şefkat göstermek

kalemlerin boğulup öleceğinden korkarak, onları kalemliğe başları havada ve aralarında boşluk bırakarak yerleştirmek

anahtari paspasin altina koyup, kapinin uzerine "anne, anahtar paspasin altinda" diye not birakmak

ilkokul çağlarında tahtada yazanlerı deftere çekerken sıra arkadaşını bekleyip, birlikte ilerleyerek arkadaşlığın pekişeceğini düşünmek
biggrin.gif
biggrin.gif

içinden bal çıkması umuduyla arı kesmek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hahaha hahaha

valla bi kaçtanesi benm uyguladıklarım arasında var...ama en çok bu

çakmaklardan çıkarılan elektrik ıvır-zıvırıyla okula gidip, millete arkadan yaklaşıp kıçlarına enselerine elektrik vermek. zıplamalarını kahkahalarla izlemek.

mahalleden geçen böcek ilaçlama arabasının arkasından koşup, beyaz bulutun arasında zehir yutmak, sersemlemek.
biggrin.gif

Bunu yapardım. hatta bir ben deilki tüm mahalle coccukları sınek arabasımı gecıo alııı ayseeee fatmmaaaa koşşş araba gecıo dıe bırbırımze haber verırdık sonra tum gucumuzle koşardık...
acaba amacımız ne?

çocukluk işte:)

ama ıtıraf edımm cok gusell bir duyguyduu :)

koltuk üzerinde ayaklar duvara gelecek şekilde amuda kalkmış vaziyette televizyon izlemek

bi tek bunu yapmisim, ne uslu cocukmusum yaaa :)
ama bende listede olmayan birsey yapardim. aksam oldumu sürekli lambaya bakardim, Gözümün ici I$ik dolsunda Gece yatarkene karanlikta herseyi görim diye :)

çay bardağını vakum etkisiyle ağzına yapışık tutmak, daha sonra da ağız kenarlarında oluşan izleri aynada inceleme .ah cocukluk günleri insan bazen diyorda keske cocuk kalsaydim:D

Son düzenleme:
minibüsçünün her " var mı inecek" diye bağırmasına yok diye karşılık vermek. :) koptum ya cok komik harbi rezil oluyoduk herseferinde

Geri