gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

çocuklar için bere modelleri

Konu, 'Şapka Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cocuklar icin bere modelleri Minik kızların süsünden tutunda kıyafetlerine olan herbirşeylerine bayılıyorum:) hele şu birbirinden şirin berelerle baksanıza adeta nasıl şirinlik müsbettesi olmuşlar:)
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    Allahım bu ne yaaaa...
    tamam bereler çok güzel ama valla ben içindekine daha çok bayıldım:).Allahım ne olur benimde böyle bi meleğim olsun artık, bu berelerden takayım ona...

çocuklar için bere modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar için iki bere modeli ve yapılışı

Çocuklar için iki bere modeli ve yapılışı

çoçuk bere yapılışı çocuk bere modelleri ve yapılışları çocuk modelleri ve yapılışı kolay yapılışları Çocuklarınız için çok şık ve güzel iki tane bere modelini ve yapılışını sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar:)Şimdiden kolay gelsin:tik: Deniz yıldızı olan ve Beyaz yelkenli olan şapka aynı sayılır Bu 2 modeli aynı düşünün Balık modeli de bu modellerin kenarsızı Önce sık diş denen tığ örgü...
  2. Hamarat hanımlardan çocuklar için örgü bere modelleri

Hamarat hanımlardan çocuklar için örgü bere modelleri

hamarat hanımlar hünerli hanımlar hamarat örgü Hamarat hanımlarımızın ellerine,emeklerine sağlık .Bu bere modelleri bence çok güzeller.Sizde görmek hatta modellerin birini beğenip çocuklarınıza yapmak istemezmiydiniz? İsterdiniz tabi.Hadi öyleyse buyrun modellerize... Çok şirin ve güzeller değilmi? Evet evet bencede:)
  3. Çocuklar İçin Bere ve Hırka takımı Modeli

Çocuklar İçin Bere ve Hırka takımı Modeli

Çocuklara özel tıpkı onlar kadar şirin şapkası ve hırkası takım olan modeli ayrıca modelin açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Yapılışı:ARKA: 63 ilmek başlanır, modelli örgü ile örgüye devam edilir. Kol kesimi yapmadan beden boyu 35 cm’de arka yaka ortasından 14 ilmek kesilir, toplam 37 cm olana kadar yanlarından her sırada 4'er ilmek kesilip, omuzlarda kalan ilmekler bir defada...
  4. Çocuklar İçin Kulaklıklı Örgü Bere Modeli(Açıklamalı)

Çocuklar İçin Kulaklıklı Örgü Bere Modeli(Açıklamalı)

bu konu kulaklıklı örgü bere yapılışına yer vermektedir. Kış ayların da yetişkinliklerin de tercih ettiği ve soğuktan çocuklarınızı koruyacak kulaklıklı örgü bere modeli ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Renk tercihi tamamen size kalmış bu bere modelini çocuklarınız da eminiz ki çok beğenerek kullanacaktır:) Örgü Kuzu Bere Modelinin Yapılışı : ALTMIŞ ilmek başlanır. ONİKİ...
  5. Erkek Çocuklar İçin Ponponlu Bere Modeli(Açıklamalı)

Erkek Çocuklar İçin Ponponlu Bere Modeli(Açıklamalı)

erkek bere modelleri, açıklamalı bere modelleri, açıklamalı erkek bere modelleri 6/7 Yaş erkek çocuklar için çok kullanışlı ve bir o kadar şirin olan kukuletalı ponponlu bere modelini ve ardından açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Şapkamız 6 – 7 yaş erkek çocukları içindir.rengini değiştirip kız çocuklarımız içinde örebileceimiz kolay bir kukuleta olduğunu düşünüyorum…...

Sayfayı Paylaş