gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şirinler Bere Modeli Yapılışı ve Modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çocukluğum denince aklıma gelen ilk çizgi filmlerden biri olan şirinler, halen çocuklar tarafından ilgi ve beğeni ile izlenmeye devam ediyor. Şirinler, ev tekstil ürünlerinden bebek örgü modellerine ve aksesuarlara kadar birçok modele etki ederek tercih ediliyor. Şirin baba ve minik şirinlerinin ve şirinlerin için de bulunan alımlı güzel şirine bebek örgü bere modellerinde de tercih edilerek çocukların beğenisini kazanıyor. Kış ayları için oldukça ideal bir örgü modeli olan şirinler örgü bere modelleri bunun yanın da çocukların başın da çok şirin duracaktır.
    sirinler-bere1.jpg

Çocuklarınız bu bereye bayılacak.Şirinler beremizi tığ ile öreceğiz.Yapacağınız kişinin baş çevresine ölçerek istedğiniz kadar zincir çekerek başlıyoruz şirinler beremize.Önce mavi kısmı yapıp sonra beyaz kısma geçip 4-5 sıra ördükten sonra her sırada iki taraftan eksilterek beremizi bitiriyoruz.En sonda gözleri taktıkmı şirinler beremiz hazır.
    Diğer şirinler örgü bere modelleri ise şöyle;

1467248_635829426469788_149350257_n.jpg bere9.jpg selmacaorguler_1360299277183.jpg sirinler-bere1.jpg sirinler-bere-modeli.jpg Şirin-Bere-Modelleri-Şirine.jpg Şirinler-Şapka-ve-Atkı-Örgü-Takımı.jpg

Şirinler Bere Modeli Yapılışı ve Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bere ve Atki Modelleri...

Bere ve Atki Modelleri...

bere ve atkı modelleri erkek atkısı nasıl örülür atkı bere nasıl örülür erkek beresi ŞİŞ İLE ÖRÜLMÜŞ AMA NASIL YAPILDIĞI KONUSUNDA HİÇ BİR FİKRİM YOK AMA ÜZERİNDEKİ ÇİÇEKLER SONRADAN DİKİLMİŞLER. mODEL HOŞ, FİKİR OLSUN. Bebek Sapkasi BEBEKLERİNİZE ÖRECEĞİNİZ ÇOK ŞEKER BİR ŞAPKA MODELİ. MİSİNALI ŞİŞLE DIŞTAN İÇE DOĞRU ÖRÜLECEK BİR MODEL. BAŞ GECECEK KISMINA GELİNCE HER SIRADA...
  2. Çocuklar için iki bere modeli ve yapılışı

Çocuklar için iki bere modeli ve yapılışı

çoçuk bere yapılışı çocuk bere modelleri ve yapılışları çocuk modelleri ve yapılışı kolay yapılışları Çocuklarınız için çok şık ve güzel iki tane bere modelini ve yapılışını sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar:)Şimdiden kolay gelsin:tik: Deniz yıldızı olan ve Beyaz yelkenli olan şapka aynı sayılır Bu 2 modeli aynı düşünün Balık modeli de bu modellerin kenarsızı Önce sık diş denen tığ örgü...
  3. Erkekler İçin bere Modeli ve Yapılışı

Erkekler İçin bere Modeli ve Yapılışı

bere modelleri ve yapılışları erkek bere modelleri ve yapılışı erkek yapılışları atkı Erkekler için bere modeli ve açıklamalı berenin yapılışını sizler için paylaşıyorum. Lavinya canım umarım bereyi beğenirsin ve açıklamalı tarifte sana yeterli olur eşine örmen için.Şimdiden herkese ve Lavişe kolaylıklar diliyorum:) 16 ilmekle başlıyoruz ve 3 düz 2 ters 6 düz saç örgüsü için 2 ters ve 3 düz...
  4. Bere ve Atkı Modelleri

Bere ve Atkı Modelleri

Bere ve Atkı Modelleri Bere ve Atkı örnekleri Selam arkadaşlar ben kendime bere ve atkı takımı örmek istiyorum ama henüz model konusunda kararsızım. Acaba sizde Bere ve Atkı Modelleri var mı ?
  5. Çok Şirin Örgü Tulum Bere Modeli ve Yapılışı

Çok Şirin Örgü Tulum Bere Modeli ve Yapılışı

örgü tulum bere modeli örgü bebek tulumu örgü bere tulum 0-1 yaş arası bebekleriniz için çok şık bir tulum ve bere takımı modeli paylaşıyoruz melekler :) Tam da bu havalara uygun olan tulum ve bereyi, badi, külotlu çorap ve patiklerle kombinleyebilirsiniz. Böylece bebeğinizin de şıklığını tamamlamış olacaksınız. Şimdi geçelim bu güzel takımın yapılışına :) YAŞ: 0-1 İp Renk No: 6057...

Sayfayı Paylaş