gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Çok acil face üyeleri

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

webcamdaki çılgın hatunlar webcamdaki çılgın hatun hatun d Çok acil cavap bekliyorum kızlar herkez facesine baksın yada anasayfasına 'Web camdaki çılgın hatunlar' diye bi video paylaşımı varmı nlur bana yardım edin herkez facesine bi baksın nişanlımla nişanı atmak üzereyim bu sabah facesine baktığım da böyle video paylaşılmış 4 . sa önce yazıo saat 6-7 civarı oluyo işe gitmeye yakın.Nişanlım öyle bişey paylaşmadığını söylüyo ama :uhu: çok kötüyüm ayrıca nişinalımın facesinde anasayfada bi akrabasına 4 sa. önce paylaştı yazıyo o adamda evli 1 çocuğu var yani bekar filan olsa neyse paylaşır derim ama bilmiyorum :uhu: Bide siz bakın aciilllll çok kötüyüm :uhu:

kraliçearı bunu beğendi.
  2. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    kız actım bi sayfa bi erkek var anlamadım noluyo sorun ne tuğcecim

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ne erkeği ..canım sizinde arkadaşlarınız böyle bi video paylaşmışmı bi bakarmısınız dedim otomatik olarak gelen bişeymi

kraliçearı bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    kıss tuğçe hele dur bi panik yapma ben facemi kullanmıyorum ama kullanan arkadaşlar bakacaktır canım. anla dinle ona göre nişanlınla konuş hemen öle nişan atacam falan filan deme tamammı canım.

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    tugce bozma moralini benim face yok ama olur böyle şeyler yaaa benim telefonuma bile mesaj geliyo yok web camda seni bekliyorum yok bilmem ne buluyorlar işte internette gelmiş bu çok doğal bişey bence mail kutuma geliyo insanları buluyorlar bir şekilde sana özel bişey değildir bu

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyorum kızlar nerdeyse çıplak bi kız erotik erotik dans ediyo kabul edinilir gibi değil .Böyle bi insanla birlikte olmam mümkün değil

7. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    canım sana diyorum bana bile geliyor yaaa cep telefonuma mesaj gelmişti diyor ki web camdayım seni bekliyorum bilmem ne hala mesajda duruyor sıradan bişey artık bunlar buluyorlar herkesi işte lanet bişey ama öyle

8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ya ama kızlar basbaya 4,sa önce paylaşılmış bi video başka yerden gelseydi adı yazardı demi ama :uhu:

9. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    hımm ben takip ederim face ama böle bir video paylaşımı görmedim ayrıca erotik içerikli videolar kaldırılıyor paylaşımı yasaktır. Nişanlın da senin göreceğini tahmin ederek paylaşacak kadar düşüncesiz olduğunu sanmıyorum izleyip geçerdi en azından.. öfkeyle kalkan zararla oturur bence iice soruşturmak lazım ;)

10. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    tuğce ben actım öyle bi otomatik msj yok cnm ama sana oto gelmiş olabilir

11. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    bencede yargısız infaz yapma yaa

12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    tuğçee arkadaşlar haklı sakin ol bi. araştır bakalım gerekirse nişalınla konuşursun ama hemen öle ayrılacam şöle yapacam deme bi sakin sakin konuş anla dinle ama sakin ol emi.

13. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Evet paylaşmaya hayatta cesaret edemz ama yanlışlıkla paylaşmış olabilir.Bilmiyorum :uhu:

14. esinerkan

esinerkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.185
    Ödül Puanları:
    0
    canım öle hemen nişan atılırmı ben paylaşmadım diyosa paylaşmamıştır yanlış yapmışsın bacım kusura bakma güven yoksa zaten bir ilişki yürümez benimde facedemde birsürü saçma şeyler paylaşılıyo meğer oluyomuş öle sonuçta sanal bi ortam eşim saolsun benim böel bişey yapmıcamı biliyo en önmli şey güven canım bence güzelce konuşun nişanlınla .... öfkeyle kalkan zarara oturur unutma.... kandinede nişanlınada zarar verme bence ... hiç olmadı kapatın faceleriniziii çok lazım değil yaniii

15. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    evet canım benim sen şimdiden güvenmiyorsun nişanlına evliliğinde problemler yaşarsın dikkat et onun yapmadığına inanman gerek önce

Çok acil face üyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok acil

çok acil

merhaba arkadaşlar derdime çare ne olur en son mart ayının 3ünde adet oldum ayın 26sında adetime 8gün kala beta hcg yaptırdım o çıktı hemşireye sordum gebe değilsiniz dedi bende buna binaen diş filmi çektirdim sizce gebelik var mı dır yok mudur acil cevap
  2. Çok acil.

Çok acil.

Benim durumumu bilen biliyor..Biri var bana ciddi yaklaşıyor bende kısmen etkilendim..ama geçmişimden bahsetmedim terkedebilcek gitcek potansiyelde biri ama gelip isteyecek beni ama sorup soruşturcak okulda arkadaşlarım vs durumu biliyor vehep düşman oldular bana hadi diyelim istedi napacam kızlar bana akıl verin ağzını aradım anlatmak için kesinlikle tahammül bile edemedi.. sanırım ömür boyu...
  3. acil facede arama geçmişi nasıl silinir

acil facede arama geçmişi nasıl silinir

Kızlar acilen abimin facesinden arama geçmişini silmem lazım yoksa beni gebertir, nasıl silecem hemen yazın ne olur :S
  4. kızlar çok acil....

kızlar çok acil....

milli kültürümüzü yansıtan ögelerden biri.. 5 harfli baş harfi c ne olabilir bu biliyo musunuz acaba ?
  5. Çok Acil!!!

Çok Acil!!!

Merhaba Partnerimle 1 buçuk ay önce ilişkiye girdik. 3 gün sonraysa tam zamanında regl olmuştum. Ancak bu ay reglim bir gün gecikti hamile miyimdir?

Sayfayı Paylaş