gebe
  1. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

çok çok değişik sözler !! (:

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında * MuCiZé * tarafından paylaşıldı.

değişik sözler körkütük yaşar bazı insanlar aşkı sen kör o kütük makyajı akıyor farkının herkesleşiyorsun değişik sözler facebook külkedisi ne yapsın kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı meleklerim hayata,aşka,mutluluğa,yalnızlığa,dostluğa dair okuyup beğendiğimiz -kısa ve öz- sözleri bu başlık altında toplayalım istiyorum...
    okuduğumuz kitaplardan alıntılar,kısa hikayeler,atasözleri yada şiirler de olabilir,içinizden ne geliyorsa...

ben biraz fazla meraklıyım değişik sözlere,bulup beğendiğim sözleri burada paylaşmak istiyorum,sizlerden de bekliyorum,umarım katılım olur... :tik::ehi::ar4fd::parfum::humble::oppucuk:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Ocak 2010
    AyşegülM ve 'tuğçe' bunu beğendi.
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen ya :D bencede bilen melekler varsa buraya yazsin :)
    Bende senin gibiyim mutlum : MERAKLI :D:D:D

Gzl akil etmissin burayi... :tik:

AyşegülM bunu beğendi.
  3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

ÇocukLuğumu özlüyorum.. Yara bere içindeki dizLerimi..Pamuk heLvaya yapışmış suratımı..Elma şekerine bulanmış ağzımı..YaramazLık yaptığımda annem göremesin diye sakLandığım kapı ağzını..Oysa Çoktan sobeLedi hayat!!!!

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

katılımını bekliyorum hercaim ,ben buldukça eklicem buraya canım.sanırım aynı sözlerden bahsediyoruz,nasıl şeyleri seviyorum anlatamadım ama yazdıkça anlayacaksınız :D:D:D

5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Sana " yar" diyorum,
    " yaralarım" kanıyor...

Sana "yara" diyorum,

tüm sözlerimin öznesi oluyor " yar' a"...

Yara giden yolda kocaman bir yaram var !

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    beklenen gun gelecekse cekilen cile kutsaldır sevdigim sozlerdern bri

7. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Hakk’ın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil seninle beraber aksın. Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?

AyşegülM bunu beğendi.
  8. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

yüreğimin hatırına seviyorum seni.....

9. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Pişman mısın? Söyle bu kadar mı yordum ben seni? Yoksa hiç sevmedin mi beni? Sevseydin dönerdin gelirdin dünyanın bir ucuna..Beklemekle hata mı ettim yoksa hazır
    değil miydin böyle bir sevginin büyüklüğüne? Kocaman bir yüreğim vardı benim içinde
    sadece sana yer olan..Gözlerime kazımışken seni;sadece seni görmek için kapalı tutarken gözlerimi sen beni değil kendini terkettin! Taşıyamadın sen beni anlayamadın korktun sanırım..Kaçışın bundandı.. Seni ben değil kendin yordun..Hayallerimizin
    büyüklüğüydü seni korkutan.. Benim aşkımdı senin kaçmana neden olan…Yapamam mı sandın? Yaşayamam mı sandın? Yaşadım.. Ama bir de bana sor.Sensizken de yaşadım ben nefes alışımın
    sebebi sendin,olmasanda sebebim değişmedi.Sadece daha geç daha zor daha acı soluk aldım.Yandım ama yaşadım..Birgün döneceğini bildiğim için.. Şaşırmadım.. döndün..Ama gene gideceksin biliyorum..
    Bu sefer hazırım..

10. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

"Acaba iyi birşey olacak mı? Hayır, dedim kendime. İyi şeyler birdenbire olur; bu kadar bekletmez insanı. Sürüncemede kalan heyecanlardan ancak kötü şeyler çıkar. Ya da hiçbir şey çıkmaz..."

11. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Hani gidecektin ya Gerek kalmadı ben çoktan gittim....

12. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Bu gece yalnızlığımı omuzlarıma şal gibi örtüp, camdan sokağı seyrediyorum. Biraz soğuk mu oldu salon, yoksa gönlüm mü buz tuttu, bilemedim?

13. »| HeRCai |«

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Herkes Kırılamaz..
    İpince Bir Dal Olmak Gerekir Kırılmak İçin..Ama Dünya Kütüklerin....!
    Ağlayamaz Herkes..Ağlayabilecek Kadar Büyümek Gerekir..
    Ama Dünya Küçüklerin...!
    Sevemez Herkes..Bir Orman Olmak Gerekir Sevmek İçin..
    Bak Ki Dünya Çöllerin...!

14. »| HeRCai |«

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    aslında herşeyin sorumlusu “aşk”tı
    yani herkes aşk’a inandığı kadar haklı

15. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

of süper!!! işte bu sözler öldürüyo beni :):)

çok çok değişik sözler !! (: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok değişik parfüm şişeleri

çok değişik parfüm şişeleri

değişik parfüm şişeleri değişik şişeler parfümler erkek parfüm şişeleri şişe modelleri
  2. Çok değişik patik modelleri

Çok değişik patik modelleri

değişik patik modelleri farklı patik modelleri değişik örnekleri degişik örnekleri degişik Ben evde patik giymeyi çok seviyorum renk renk ve model model patiklerim var.Ama bu patik modelleri beni inanılmaz cezbetti diyebilirim herberi ayrı güzel modelleri gördüğünüzde eminim sizlerde bana hak vereceksiniz böyle farklı patikleri ben çok seviyorum tek üzüldüğüm nokta örgü işi bilmeyişim ama...
  3. Çok Değişik Kupalar

Çok Değişik Kupalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çok değişik abajurlar

Çok değişik abajurlar

değişik abajurlar değişik fotoğraflar Çok değişik abajurlar.Çokta şıklar :)Bunalımda olanlara hahahahahaha buda insanı wc ye teşfik ediyo heÜtülencek kıyafetleri bu abajurun altına koyunca kendiliğinden ütüleniyo hahaha buda beim icadım.
  5. Bu Yastiklar Çok Değişik

Bu Yastiklar Çok Değişik

yastik kiliflari, yastik kilifi Meleklerim 2012 yilin en degisik Yastik kiliflari burada, civil civil, Ayakkabi formundaki yastik cok komik duruyor valla.....

Sayfayı Paylaş