gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

cok güzel kazak modelleri gel gel

Konu, 'Moda Güncel' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: cok güzel kazak modelleri gel gel

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: cok güzel kazak modelleri gel gel

hepsi çok hoş tesekkürler

cok güzel kazak modelleri gel gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GeL YaR ÖZLeDiM CoK

GeL YaR ÖZLeDiM CoK

CoK ÖZLeDiM SeNi YaR GeL ÖZLeMLeRiMDeN BeNi KuRTaR DaHa ICiMDe SaNa OKuYaCaGiM SiiRLeR VaR GeLDE ANiLaRa SiGiNMaYiM ARTiK GeLDe GöZYaSLaRiM DuRSuN GeL HeR YaNiM SeN KoKSuN EY YaR SeSiMi DuYMuYoRMuSuN ÖzLeDiM SeNi BaSa CiKaMiYoRuM ARTiK GeLDe SiiRLeRiM YaZiLSiN GeL KaLeMiMDeN ASKiN DaMLaSiN GeL Bu KaNLi HaSReT SoNa ERSiN GeL YaGMuRLaRiN ISLaTSiN GeL YaR ÖZLeDiM CoK.. alıntı
  2. En güzel gelinlik modelleri geldi melekler

En güzel gelinlik modelleri geldi melekler

En güzel gelinlik modelleri Pamuk prenses gelinliği pamuk prenses gelinlik modeli gelinlik modelleri Her genç kız bir şekilde evlenecek ve beyaz gelinlik giyeceği günün hayali ile yaşıyor. Durumu olanlar kendilerine gelinlik diktirirken çoğu insan maddi durumdan dolayı kiralıyor arkadaşlarım. Amaaan evlenecez işte olsun bişeyler diyen kadınlar çok azdır gelinlik hususunda. Sizler modayı takip...
  3. En güzel modelleriyle gelin taçları..

En güzel modelleriyle gelin taçları..

melek taçları dünyanın en güzel taçları dünyanın en güzel taçı Hangi genç kız istemezki düğününde, en güzel gününde herkez gibi herseyin en güzelini ve en uygun olanini secmek bütün herşeyille dünyanın en güzel gelini olmak:) düğün gününüzde en önemli işlerden biride saçlarımız, gelinliğime göre sacımı nasıl yaptırabilirim nasıl taç taksam iyi olur diye düşünüyorsanız bu taçlar umarım size...
  4. Birbirinden güzel gelin takı modelleri

Birbirinden güzel gelin takı modelleri

Gelin Hanımlara Takı Setleri altın set modelleri gelin takı setleri takı seti setleri atasay setler Gelin takıları diyince akla ilk gelen düğünde takılan altın, inci vs. takılardır.Bunlarda tabiki seçim yaparken okadar zorki. İnsan hangisini seçeceğini bilemiyor. Ben nişanda çok zor seçim verdim bence önceden karar verin ki içinize sinsin. Biraz da takılan takıların keseye de uygun olması...
  5. En Güzel Gelin Topuz Modelleri...Gelin Adayları Meleklerimiz için....

En Güzel Gelin Topuz Modelleri...Gelin Adayları Meleklerimiz için....

Gelin Topuz Modelleri En Güzel Gelin Topuz Modelleri Düğün ve nikah törenlerinin yoğunlaştığı dönemde, gelin adayları tatlı bir telaş yaşıyor. Makyaj renkleri, gelinlik modeli, ayakkabı seçimi gibi gelin saçı modeli de büyük önem taşıyor. Gelin topuz modelleri ise vazgeçilmezler arasında... İşte En Güzel Gelin Topuz Modelleri Yüksek Topuklar ekibi olarak düğün hazırlığında olan...

Sayfayı Paylaş