gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çok güzel ve gösterişli çiçekli saatler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Birbirinden güzel gösterişli taşlı çiçekli böcekli:D her zevke hitap eden saatler.Kıyafetinize göre tercih edebiliyorsunuz renkleri ve modelleri açısından oldukça zengin bir kolleksiyona sahip bu çiçekli saatler [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyy hepside çok güzel canım bayıldım inanki seçim yapmakta zorlandım Benim olsun hepsi kokoşum ya canım her bi kıyafetime bir tane :D sağol canım emeğine sağlık zevkli bir paylaşımdı

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Kıs sen kokoşların kraliçesisin:D:D:D

Senin aksesuarlarını unutamıyorum ki canım sindiralle peruğundan tut kravat şeklindeki o kolyemiydi broşmuydu yeminle ağzım açık kalmıştı zaten :D

Nerde orjinal şey varsa hepsi çitos ta arkadaşlar burda daha anlatamayacağım şeylerde dahil:D

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay cok güzeller ya :)
    tasli olanlara bayildim, sade duruyorlar ne güzel :) künye yada bileklik gibi ayni :)

tskler adminim paylasim icin :)

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bu çok güzelmiş saatten ziyade şık bir bileklik gibi duruyor.Teşekkürler adminim....

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha ben kokoşların kraliçesiyim dimi janım:kedi:bu arada Mawişim imaj değiştirecem karar verdim yanlız senden tüyo almam lazım bazı konularda ee ne de olsa sen bu işlerde usatsın kıs ne giysen yakışıyo sana maşallah anajım çuval giysen bilem yakışır ben giysem cinganelere dönerim heral:hhh: fikirlerine ihtiyacım var bir ara görüşelimm
    :muz:

8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Görüşelim canım hemide yakınen:D:D:D senin imajmaker ın ben olayım çitosum:D ahahaa Diyarbakır da yer yerinden oynar kıs valla yeminle:D

9. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahaa eminim oynar valla senin yarattığın yeni imajımla :hhh:geçen senle gördüğümüz yazıya benzer bişi gördüm içerik aynı şahıslar için ..... ürünler siperiş edilir muhahaha koptum yeminle aklıma sen geldin gizliden fotosunu çekebilsem siteye atacam her iki yazıyıda :hhh:

10. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bu çok şık duruyo emegine saglık adminim

Çok güzel ve gösterişli çiçekli saatler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok şık çiçekli saatler

Çok şık çiçekli saatler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bayanlar için çok süslü ve gösterişli cep telefonu tasarımları

Bayanlar için çok süslü ve gösterişli cep telefonu tasarımları

gösterişli telefonlar süslü cep telefonları gösterişli çep telefonları Bayanlar için özel olarak üretilen bu cep telefonları ışıltısı parıltısı ve cazibesiyle göz dolduruyor.Eğer sizde süslü püslü şeyleri seviyorsanız bu cep telefonu tasarımları tam size göre :tik:
  3. Çok Güzel Gösterişli Gelinlik Modelleri

Çok Güzel Gösterişli Gelinlik Modelleri

Gösterişli Gelinlik Modelleri En Güzel Gösterişli Gelinlik Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler bu sezon yani 2012 yılında dünya evine girecek olan ve gelinliği gösterişli olsun isteyen tüm gelin adayları için, bu sayfamızda birbirinden şık ve birbirinden gösterişli olan gelinlik modellerini sunuyoruz.
  4. Bu çiçekli dekorasyon ürünleri çok güzeller

Bu çiçekli dekorasyon ürünleri çok güzeller

Dekorasyon ürünleri çiçekli dekorasyon ürünleri Bahar geldi. Her yerde çiçek açtı. Evimizde de çiçek açtırmanın vaktidir. Bu beyaz üzerine pembe çiçekli dekorasyon ürünlerine bayıldım. Gerçekten çok şıklar. Bu dekorasyon objelerini kullanarak çok hoş bir salon elde etmek mümkün. çiçek dekorları ile bütünlük sağlanabilir. Buyrun meleklerim çiçekli dekorasyon ürünleri;

Sayfayı Paylaş