gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok komik Sabri Sarıoğlu Geyikleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

komik sabri geyikleri komik Sabri Sarıoğlu geyikleri

Evet Melek'ler, şimdi biraz gülelim istedik ve gülerken sizleride güldürmek, ayrıca bizleri izleyenleride güldürmek istedik. Ve bunun içinde son dönemlerin en komik geyiklerinden olan Sabri Sarıoğlu geyiklerini bu sayfamızda derledik topladık, sunuma açtık Melek'ler:)

10 tane Halil Sezai gelse de, Galatasaraylı taraftarların Sabri'ye ettiği isyanın yanından geçemez

Bugünün tarihini yazın bir kenara! Sabri'nin Samsun'a ayak bastığı günü uzun yıllar kutlayabilirler

Sabri seni Arkeoloji müzesine bağışlayıp, yılda bir ziyaretine gelmek istiyorum

sabri gibisin sevgilim, hareketlerine anlam veremiyorum

Son Galatasaray maçında kafasına Sabri’nin çektiği şut isabet eden taraftar, Facebook profil resmine Sabri’yi koyarak, Sabri’nin futbolu bırakması için protesto başlattı ve tüm Türkiye’den kendisine destek olunmasını istedi.

Fatih Terim : "Sabri'yi bir tek ben anladim, o da yanlış anladim.." Yine Sabri

yine sabri.. yasasın sabrisiz hava sahası...

Sabri Sarıoğlu pişmanlıktır. Sabri Sarıoğlu futbol kazasıdır! Sabri Sarıoğlu modern futbola tepkidir! Sabri Sarıoğlu yıkımdır! Yine Sabri

+Sabri = -2 ise -Sabri = ? Denkleminde soru isaretini bulunuz

Fatih Terim “SABIR” yerine “SABRİ”yi çekiyor!

Aslında Galatasaray Sabri’ye oynadığı değil oynamadığı maclar için prim verse daha kazançlı çıkar..

Sabri Komik Resimler

Çok komik Sabri Sarıoğlu Geyikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en komik geyik mesajları

en komik geyik mesajları

Pire itte, cep telefonu yiğitte bulunur. Yiğidin cep telefonu meydandadır. Alışmadık cepte telefon durmaz. Ey cep telefonlu Türk Gençliği... Arsızın yüzüne tükürmüşler,"Kapsama alanı dışındayım" demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir cep telefonlu Türk dünyaya bedeldir. At olur meydan kalır, yiğit olur cep telefonu kalır. Boşboğazı cehenneme atmışlar,...
  2. en komik geyik sözler !!!!!!!11

en komik geyik sözler !!!!!!!11

komik geyik sözler DüNYA DöNERMİŞ, AY İSE KöFTE Aç ayı oynamaz, yedek kulübesinde bekler Adama komposto bizim lazada koyun postu gelince,bizimki heyecanla sorar: onunki niye sulu da benimki kıllı kıllı Adama sormuşlar karınızla ortak bir özelliğiniz var mı diye ? Demiş ki var aynı günde evlendik Adamın biri çölde susuz kalmış kristal kola bulmuş ama içememiş neden? cevap:kristal kolanın...
  3. Çok komik 2012 Yeni Yıl geyikleri

Çok komik 2012 Yeni Yıl geyikleri

2012 yeni yıl geyikleri yılbaşı geyikleri 2012 geyikleri Evet Yeni yıla girmemize saatler kaldı Melek'ler, biz de bu gece dostlarınızla belki geyik yapmak istersiniz diye 2012 yeni yıl geyikleri sunuyoruz sizlere Melek'lerim. 2012 Yılbaşı Geyikleri Foton kuşağı, marduk,maya takvimi 2012'de bir şekilde ölüyoruz gençler, rahat olun. 2012 tıpkı 2011 gibi beklentileri karşılayamayacak...
  4. En Komik Sabri Geyikleri

En Komik Sabri Geyikleri

En Komik Sabri Geyikleri - En Komik Sabri resimleri - Sabri Sarıoğlu geyikleri var mı sizin sitenizde? Kızlar Sabri Sarıoğlu'nun komik hallerini ve geyiklerini rica ediyorum sizden :)

Sayfayı Paylaş