gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çok Komik Uyku Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Uyku Mesajları Komik En Komik Uyku Mesajları

Muzurluğunuz yine üstünüzdeyse, gece yatmadan evvel arkadaşlarınıza sürpriz yapar, biraz sonra paylaşacağımız birbirinden komik uyku mesajlarıyla arkadaşlarınızı gülmekten kırıp geçirebilirsiniz melekler hahaha

-Elveda arkadaşlar... bu sizlere son satırlarım, artık yokum! yaptığım şeyin henüz erken olduğunu biliorum ama artık dayanamıyorum ...hayata gözlerimi kapamamın zamanı geldi

-Sebebi Ziyaretimiz Belli. Bu Saatte Kız İsteyeceğimiz Yok... İYİ GECELER Diyip Gideceğiz. Kusurumuza Bakmayın Tatlı Alamadık. Ee Malum Kriz... Siz Tatlıyı Rüyanızda Görürsünüz.

-Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

-Taaa Bizim Evden Sesleniyorum İyi Geceler!

-Bir uyku yolununsonuna geldik...yayın ve yapımda emeyi gecen tüm yastık yorgan carşaf ve rüyamda oynayan artistlere teşekür eder saygılarımı ha güzel şeyler vardır... unutmayalım ki rabim imtihan eder hayırlı geceler

-Bak sinci ben saga iyi geceler diyivircem nolcek ya gecen iyi mi geccek alt ustu uyuvercen gari..E datli ruyalar deiversem ben didim die ruyan datli mi oluvercek ya..E hadi optm yazivirdim ya ole yazdim die hissedivercen mi bea..E Kib deiversem gari ben dedim die gece gece kendne dikkat mi edicin.E bosver gari ozaman en eysi yativer sen..

-Ali Ata Bak, Bak Ali bak, Uyu Ali Uyu, Yat Uyu Uyu, Yok Bu Mesajların Sonu, Yok Sonu Sonu, Çıktı Mesajın Suyu, Suyu Çıktı Suyu, Ben Diyorum iyi Geceler, Sen Uyan Uyan Uyu.

-Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin...

-Hey sen! Evet evet sen! Bu mesaji bekleyen... Artik uyuyabilirsin iyi geceler.

- Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi iyi geceler.

-İyi geceler yesin seni keçiler.

- İyi geceler öpsün seni bu geceler.

Çok Komik Uyku Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik Uyku Mesajları

Komik Uyku Mesajları

Komik Uyku Mesajları arıyorum bern arkadaşıma göndereceğim baktım ama pek komik değillerdir umarım sizden çıkar.
  2. Çok Komik Doğum Günü Mesajları Burada Melekler :)))

Çok Komik Doğum Günü Mesajları Burada Melekler :)))

Komik Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Mesajları Çok Komik Sevgili melekler, doğum günü olan arkadaşınızı hem mutlu etmek hem de güldürmek ister misiniz ? O halde şimdi paylaşacağımız komik doğum günü mesajları çok hoşunuza gidecek. İşte sevdiklerinizin yüzüne koca bir gülümseme yayacak Doğum Günü Mesajları Çok Komik :D:D Bugünü unuttum sandın dimi? Hiç unuturmuyum kankam benim....
  3. Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Arkadaşımın doğumgünü yaklaşıyor kutluycaz ama ona koomik mesajlar atmak istiyorum gün içinde yardım edermisiniz..... :D
  4. Çok komik sms mesajları yazın

Çok komik sms mesajları yazın

Yılbaşı da geliyorken arkadaşlara atabileceğim komik sms mesajlarınız varmı?Yoksa da buraya yazarmısınız, kim ne biliyorsa :D
  5. Arkadaşlarınız İçin Günaydın Mesajları Çok Komik 2013

Arkadaşlarınız İçin Günaydın Mesajları Çok Komik 2013

Bu konu; arkadaşlar için çok komik doğum günü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, arkadaşlar arasında ne kadar çok mesajlaşma yaşandığını hepimiz biliriz. Sabahın ilk saatleriyle başlayan mesajlaşma maratonu gece yatağa girene kadar, hatta yatakta bile devam eder. Günün ilk ışıklarıya günaydın dediğiniz arkadaşlarınız çok komik günaydın mesajları atmak ister misiniz ? İşte...

Sayfayı Paylaş