gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok mutsusuzum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok mutsuzum,bu durumu kompleks haline getirdim artık. yaşım 24 ve bu yaşıma kadar hiç kimse benden hoşlanmadı. Bana öyle geliyorki bundan sonrada kimse sevmeyecek... :( Gerçekten çok kötü oluyorum herkesi sevgilisiyle gördüğümde. Soruyorum acaba çirkinmiyim diye...

Bilmiyorum :( Bu yazıyı yazarken bile çok kötü oldum şuan :( Biri hoşlanmış olsaydı hissederdim galiba ama öyle bişey olmadı hiç :( nerde hata yapıyorumki? kaderimmi bu benim yoksa :(

çok mutsusuzum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok çok çok çokkkk oyunu

çok çok çok çokkkk oyunu

çokçokçok komik oyunlar çokkkk komik oyunlar çokçokçok güzel çokkkk güzel çokçokkomikoyunlar bu oyunumuzda çok ile başlıyor ve nokta nokta.....mesela çok güzelim çok çılgınım çok duygusalım gibi...:Dancing_furious:
  2. Tavşanlar (Çok şekerler Çok)

Tavşanlar (Çok şekerler Çok)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çok yeniyim çok....

çok yeniyim çok....

çok yeni üyeyim bende, az önce üyelik işlemlerimi tamamladım keyifli forumlar olacağını umuyorum arkadaşlar...:melek:
  4. çok çok çok korkuyorumm :(

çok çok çok korkuyorumm :(

merhaba, sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, onunda benimde üzerimde pantalon ve iç çamaşırlarımız vardı. rahimime çok çok yakın, üç defa pantalonuna boşaldı. acaba hamile olabilir miyim çok korkuyorum. bu konularda hiç bilgim yok

Sayfayı Paylaş