keşkelerim

bence iyi niyetinden canım ya,hep kendinden taviz vermişsin belli ki.ben senin yaşını büyük biliyodum 26ymışsın:):) ne güsel...
herkesin hayatında 'keşke'leri oluyor malesef önemli olan ders alabilmek..
hala şansın var kendini değiştirmen için,yani kendini değiştirmek derken insanlara sana davrandıkları gibi davran bundan sonra.çıkarı olanlardan uzak dur yada sbaktın ki işleri düştü uzak dur o zamanlarda.bırak üzülürler mi şöyle mi düşünürler böyle mi demeyi.eşine ve ailene sahip çık gerisini salla gitsin bence.
çok iyi niyetlisin çooooooook.bana da çok yardımın oldu.Allahım herşeyi gönlüne göre versin.
bende şu an aynıyım canım bu tek bizden kaynaklanmıyo işte kendi ayağının üzerinde durabilen biri olsak yani kimseye ihtiyacımız olmasa bak o zamn nası oluyo kimse o zamn bu şekilde davranamaz

cnm kardesim bnde senin gibi keskeler besliyorum icimde ama malesef cozum bulamiyorum .gideni geri getiremiyorum hayatimdan ama gecmise aldiris etmeyip sadece ders cikarip gelecege oyle yol almak lazim.biliyorum bunlari soyluyoum ama kendim yapiyormuyum hayir.bn biraz olsun degismeye calisiyorum artik insanlari fazla kale almamaya calisiyorum.bir daha bu dunyaya gelmicez hem kim icin kendimizi yipratiyoruzki?inana bana bu dunyada es,cocuk hepsi kendi menfaatine bakio.sana senden bska kimseden iilik gelmio.bnmde esim kendi istedigi tarafa cekmek istiyo ama artik dayanamiyorum artik karsisina gecip konusuyorum ve rabbime siginiyorum.sende kocana seni ezmesi icin izin verme artik.senn icin rabbimden hayirlisini diliyorum cnm...

bende aynı senin gibiyim canım küçük yaşta evlendim ve aynı çok yoruldum 22 yaşındayım ama ruh yşım 40 heralde çok bunalımdayım birgün hayat bizede gülecek sbır sabır diyodum ben ama en sonunda sabır taştı ve ayrılıyoruz biz çok hklısın yalancı olduk hep sen hklısın sen şöylesin sen böylesin diye diye imtihan dünyasındayız allah yar ve yardımcımız olsun bacım

Geri