gebe
  1. lopezli

lopezli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

cok mutsuz

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında lopezli tarafından paylaşıldı.

slm tarot falima bakarsaniz cok sevinirim cünkü cok mutsuzum=(( hersey üst üste geliyor yani ne zaman mutlu olsam kesinlikle arkasinda gözyasi döküyorum...ve artik ne yapacagimi bilmiyorum yani neyin dogru neyin yanlis oldugunu bilmiyorum ...Dogum tarihim 07.01.1980 adim Ayse...ya ben allahtan cok sey istemiyorum mutluluk ve huzur ne para ne pul istiyorum cok seymi istiyorum yaaaa....bi de ayrildigim insanin dogum tarihi 03.12.1978...birazcik bana gelecek günleri veya aylari söylerseniz cok sevinirim cünkü ben artik mutlu olmak ve aile kurmak istiyorum.... [​IMG]

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
cok mutsuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutsuzum.. :(

Mutsuzum.. :(

Hiç arkadasım yok kendimi cok yalnız hissediyorum :cry:
  2. mutsuzum:(

mutsuzum:(

eşimle 4 yıl önce evlendik birbirimizi deliler gibi sevrek 3 yaşında bi kızım var eşim alkol alıyor sürekli tabi arkasından küfürler şiddet bunu aileme anlatmaya çalışıyorum geçer düzelir diyorlar ayrılamıyorum elalem ne der naparım ben diye çalışıyorum kazanıyorum yetmiyor se sevgim sede çalışıp eve bakmam aklınıza gelecek her kötülüğü yaptı bana şimdi içince dövmüyor beni ama yanlızım...
  3. Mutsuzum

Mutsuzum

Genelde Turkiyede mutsuz,hayatlarindan umidi kesmis bir cok psikolojik sorunlari olan kisilerin sayisi gun gectikce artis gosteriyormus. Bunun sebebi bi cok sey olabilir ornegin yeni bir hayata baslamanin zorluklari veya bir dogum sonrasi,biten bir iliskinin geriye braktigi bosluk ve guvensizlik.. Ozellikle biz kadinlarda daha cok rastlanan bu durumlar ilkbahar ve sonbahardaki degisimlerle...
  4. mutsuzum

mutsuzum

evlendim mutsuzum merhaba bayanlar bende araniza yeni katildim 2 senelik evliyim ve cok mutsuzum aslinda severek hemde cok severek evlendim ama esimin ailesi ile ayni binadayiz 2senedir kan kusturuyorlar bize neredeyse ewliligimiz bozulmak uzere ne yapmaliyim
  5. cok mutsuzum

cok mutsuzum

çok mutsuzum melekler aranızda yeniyim derdimi kimselere anlatamıyorum. sizler yardımcı olun lütfen en azından dinleyin beni :( nişanlımla 4 bucuk senedir birlikteyiz ve 6aydır nişanlıyız nişanlımın beni aldattıgını hissediyodum süpheleniyodum ve süphelerim dogru cıktı.vodafon hat kullanıyoruz ve wodafondan hat detaylarına bakabiliyosunuz :( ben ordan görüşmelerini inceledim kızlarla...

Sayfayı Paylaş