gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Çok Renkli Bayan Panço Modeli

Konu, 'Örgü Panço Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bayan panco modelleri Örgü işlerinden hoşlanan hamarat bayanlar için pek bir renkli ve bir o kadar şık bayan panço modelini ,ayrıca açıklamalı uygulamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum.Şimdiden hamarat meleklere kolaylıklar dilerim:) [​IMG]
    Yapılışı:Kısa pançoya 1 sıra siyah, 1 sıra mavi renk ile sık iğne yapın. Üzerine iki defada çekerek her renkten 7 sıra örün. Tekrar 4 sıra sık iğne yapın. Boyun kısmına kadar aralardan eksilterek devam edin. Boyun kısmına gelince üç sıra sık iğne yapın. Pançonun ön ortasına dilimli oya yapın. Yaka olarak zincir aralarına batıp bal peteği şeklinde renk renk 5 sıra örüp tamamlayın. Etek ucuna büyük ponponlar yaparak dikip pançoyu bitirin.

Çok Renkli Bayan Panço Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renkli ipliklerle yapılmış açıklamalı panço modeli

Renkli ipliklerle yapılmış açıklamalı panço modeli

açıklamalı panço örnekleri açıklamalı panço modelleri modelleri çocuk örnekleri örgü Pançoyu 90 ilmekle başlayın.Normal kalınlıktaki ipi 2 kat olarak 7 renk ile 52 sıra örün.62cmx104cm.İki parça olarak hazırlayın.Parçaları en ve boy olarak çapraz birleştirin.Çevresine ince kürk geçirin.Büyük düğmeler dikerek tamamleyın. Geçmeli örgü:(8 ilmek üzerinde) 1. sıra:İlk 2 ilmeği...
  2. Renkli panço modeli ve yapılışı

Renkli panço modeli ve yapılışı

panço modelleri ve yapılışı çocuk panço modelleri ve yapılışı açıklamalı çoçuk pançoları bebek renkli Pançoyu 90 ilmekle başlayın.Normal kalınlıktaki ipi 2 kat olarak 7 renk ile 52 sıra örün.62cmx104cm.İki parça olarak hazırlayın.Parçaları en ve boy olarak çapraz birleştirin.Çevresine ince kürk geçirin.Büyük düğmeler dikerek tamamleyın. Geçmeli örgü:(8 ilmek üzerinde) 1. sıra:İlk 2 ilmeği...
  3. Açıklamalı bayan panço modeli

Açıklamalı bayan panço modeli

panço modelleri açıklamalı bayan panco modelleri bayan panço Farklı bir panço modeli arıyorsanız birazdan sizler için vereceğim modele göz atmanızı tavsiye ederim model ve ardından açıklamalı yapılışını veriyorum şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin malzemeler: ip: 400 gr Şiş: 4,5-5 numara Beden: 38 yapılışı: Pançoya 153 ilmekle başlayın 75 ilmek düz örün 3 ilmeği toplayın, 75 ilmek düz örün...
  4. Örgü Bayan Panço Modelleri

Örgü Bayan Panço Modelleri

Örgü Bayan Panço Modelleri Selam kızlar sizden çok şık panço modelleri istiyorum lakin yeni örnekler olursa çok sevinirim:)
  5. El Örgüsü Bayan Panço Modelleri

El Örgüsü Bayan Panço Modelleri

Bayan Panço Modelleri El Örgüsü Bayan Panço Modelleri Soğuk kış günlerinde bizleri soğuktan korurken, kıyafetimize de apayrı bir şıklık katan örgü panço modelleri, biz kadınlar için vazgeçilmez kış şıklıklarından biridir. Biz de bu sayfamızda istedik ki yılın en yeni ve en şık örgü pançolarını sizllerle paylaşalım Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş