gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Çok Şirin Örgü Kız Bebek Etek Modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bebek örgü modelleri bebekleri kış ayların da soğuktan koruduğu gibi kıyafetlerine şirin kombinler oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Kız bebeği olanlar daha iyi bilir ki bebekler daha doğdukları andan itibaren giyimlerinden aksesuarlarına kadar herşeyleri ayrı bir şirin ve süslü oluyor. Minik prensesler büyüdükçe özellikle etek ve elbise giymek için adeta inatlaşırlar. Bunu nerden mi biliyorum tabiki de ben de şu an 5 yaşın da olan kızımdan çok iyi biliyorum. Kış günü bile olsa dolabında ki askılı elbiselerini giymek için benimle inatlaşıyor. Etek giymek için sürekli şirinlikler yapıyor. Kış ayları için etek meraklıları prenseslere özel örgü etek modeli yaparak hem onu çok mutlu edebilir hemde soğuk havalar da onu koruyabilirsiniz. Birbirinden şirin ve renkli örgü kız bebek etek modellerinden seçtiğim örnekleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum. Farklı kombinler halin de kullanabileceğiniz örgü etek modellerinin altına külotlu çorap giydirerek üst kısmına ise istediğiniz şekil de üst giyim ile kullanabilirsiniz.

bebek etek (1).jpg bebek etek (2).jpg bebek etek (3).jpg bebek etek (4).jpg bebek etek (5).jpg bebek etek (6).jpg bebek etek (7).jpg bebek etek (8).jpg bebek etek (9).jpg bebek etek (10).jpg bebek etek (11).jpg bebek etek (12).jpg bebek etek (13).jpg bebek etek (14).jpg bebek etek (15).jpg

Çok Şirin Örgü Kız Bebek Etek Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız çocuklarına çok şirin örgü elbise modelleri

kız çocuklarına çok şirin örgü elbise modelleri

örgü kız elbise modelleri kız çocuk örgü elbise modelleri çocukları için çocuklarına bebek
  2. Kız çocukları için çok şirin örgü şapka modelleri

Kız çocukları için çok şirin örgü şapka modelleri

örgü şapka modelleri kız şapka modelleri kız çocukları için çocuk kızlar için Küçük kızınızı soğuktan koruyacak kış günlerinde sıcacık tutacak birbirinden şık güzel ve şirin şapka modellerini sizlerle paylaşıyorum hanımlar
  3. Çok Şirin Örgü Bebek Patiği Modeli

Çok Şirin Örgü Bebek Patiği Modeli

örgü bebek patiği bebek patiği modeli el örgüsü bebek patiği Bu konumuzda sizlere şirin mi şirin bir çift bebek patiği örneği veriyoruz melekler :) Bu patikler öyle güzel örülmüş ki, bebeğinize giydirdiğinizde sanki ayağında ayakkabı varmış izlenimi veriyor. Şimdi geçelinm bu güzel patiklerin yapılışına :tik: Beden: 0-1 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: El...
  4. Bebekler İçin Çok Şirin Örgü Pantolon Modelleri

Bebekler İçin Çok Şirin Örgü Pantolon Modelleri

örgü pantolon modelleri, bebekler için örgü pantolon modelleri, örgü pantolon modelleri 2014 Kış ayların da bebeğinizi sıcacık tutacak örgü pantolon modelleri kız ve erkek bebekler için 2014 yılı bebek örgü modasında yine yerini alarak hamarat hanımların ellerinde buluşuyor. Farklı renk ve modellerden oluşan bebek örgü pantolon modellerinden seçtiğimiz örnekleri sizler için resim galerimiz...
  5. Bebekler için çok şirin örgü panço modelleri

Bebekler için çok şirin örgü panço modelleri

Yetişkinler için de sonbahar ve kış aylarından itibaren yer alan örgü panço modelleri, kız bebekler için de oldukça şirin örnekler ile örgü modellerinin trendleri arasın da yer almaya devam ediyor. Bağışıklık sistemi henüz yeterli olarak gelişmeyen bebekler, kış ayların da sık sık hastalanarak gribal enfeksiyon geçirirler. Bebeğinizi soğuk havalar da her zamankinden çok daha sıkı bir şekil de...

Sayfayı Paylaş