gebe
  1. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Çok şükür hamileyim :)))

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

çok şükür hamileyim Kızlar,bayram sabahı idrar tesi yaptım ve pozitf çıktı.Bugün de doktora gittim.5 hafta 6 günlük hamileym.Çok şükür Rabbime bana bu mutluluğu yaşattı.Yalnız kafama takılan bişey var.Muayene ederken karnımdan ultrasonla baktı.keseyi gördük.Kalp atışlarını duymak için ve bebeği görmek için 2 hafta sonra gelmemi söyledi.Sanırım idrar kesem boştu o yüzden bebeği göremedi.Bir aksilk yoktur değil mi?Ne olur bana yardmcı olun ...

2. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlısı olsun tebriklerrrrr hamişcim :)
    Testde pozitif çıktıysa ve doktorada gidip test yaptırdıysan sanmam hani sorun çıkıcanı :S evli olup hamiş olanlar daha iyi bilir ama benim ki temenniye kaçıyo biraz. Ama sorun yoktur inş.ve bebişin çıkar meydana :)

3. bademiçi

bademiçi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım bi aksilik yoktur çünkü benim de öyle olmuştu önce kese görünüyo daha sonra kalp atışları duyulur

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim sakın telaşlanma bebeğin kalp atışları 6 ve 7 haftalarda duyulmaya başlıyor.Bebeğin kesesinin bile görünmesine dua et çünkü çok erken olduğu için keseyide göremeyebilirdiniz hiç sıkma canını hamişliğinin keyfini çıkar bu arada seni hamiş melek yapıyorum şimdiden sağlıklı ve sıhhatli bebişinizi kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim inş.:)

5. bir melek diliyorum

bir melek diliyorum Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim çok çok... Allah sağlkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah... e artık darısı başmıza...

6. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canlarım güzel dilekleriniz için hepinize sonsuz teşekkürler.Beni çok rahatlattınız.İyi ki varsınız.Hamileliğim boyunca sizin gibi yol arkadaşlarım olduğunu bilmek çok güzel bir duygu.Aslında sizler herşeyimi paylaştığım bir abla,kız kardeş gibisiniz.Hepinizi çoookkk seviyorum.Rabbim bebek isteyenlere bebek,hamiş olanlara da hayırlısıyla bebklerini kucaklarına almayı nasip etsin.Hepinizi çok öpüyorum.

7. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    cnm arkadaşlar aydınlatmışlar seni banada hayırlı hamilelik gecirmeni dilemek kalıyo...Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşlh...

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

.....................

hayırlı olsun canım bende bu gün öğrendim bende hamileyim çok mutluyum 20 gün sonra kalp atışını duyabileceğiz...inşallah duyarız...harika bir duygu

9. bir melek diliyorum

bir melek diliyorum Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ne güzel yaa sırayla bebek haberleri alıyoruz.Seninde gözün aydın canım Allah sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşallah...

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

11. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bu haberi duymak isteyen o kadar çok anne adayı var ki hayırlı olsun canım... Allahım onu bi an önce sana bağışlasın ..

13. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    böyle haberler aldıkça bende umutlanıyorum...sağsalim kavuşursun inşallah bebeğine...bende aralık ayında yumurtlama takibi tedavisine başlıcam...çatlatma iğnsi yapcaz dedi doktor..umarım tutardabende burda sizinle güzel haberlerimi paylaşırım..

14. ozlem03

ozlem03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun arkadaşım ALLAH isteyen herkese(bende dahil ) versin sağ salim kucağına alırsın inşallah:)

15. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar umarım Rabbim annelik duygusunu sizlere de nasip eder.Hamile olanlara da bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almayı kısmet etsin.Hepinize dua ediyorum .Siz de bana dua edin lütfen.Öpüyorum hepinizi

Çok şükür hamileyim :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şükür ilahisi

şükür ilahisi

şükür ilahisi Her tarafım kan olsa da Can bedenden ayrılsa da Kalbim atar nefesim var Şükür Allah�ım buna da Daha kötü olabilir Buda bir hikmet nedense Çekeceğim bu çileyse Şükür Allah�ım buna da Bir kolum ayağım koptu Vücudum bak param parça Soluyorum daha hala Şükür Allah�ım buna da Derdi veren sabrı verir Çaresini elbet bilir Hakkettim ben bu cezayı Şükür Allah�ım buna da Azrail henüz...
  2. Hamileyimmm çok şükür allah'ım sana

Hamileyimmm çok şükür allah'ım sana

evet kızlar en sonunda bende haykırabiliyorum HAMİLEYİM HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM mucizem geliyor beklemediğim anda yanımda geldi kızlar sakın inancınızı kaybetmeyin ben o kadar mücadele verdimki ama allahıma bin kere şükür sonunda geldi.. tam 4 yıl bekledim o yol boyunca hep ağladım üzüldüm kahroldum hiç kimsenin yanına çıkamadım bayramlardfa gezemedim artık o kadar bunalmıştımki o sorudan bebek...
  3. çok şükür ıq 160 üstü.......

çok şükür ıq 160 üstü.......

160 iq iq 160 Şükürler olsun, kadının 2 tarafa da döndüğünü rahatça görebiliyorum… Eger bu kadının saat yönüne dogru döndügünü görüyorsanız beyninizin sag tarafını kullanıyorsunuz... Eger öbür yönde görüyorsanız beyninizin sol tarafını kullanıyorsunuz... Bazı insanlar her iki yöne döndügünü görüyorlar. Fakat cogu insan tek yö nde görür... Eger siz diger yöndede görmeye calısırsanız ve...
  4. rabbime çok şükür bebegime kavuştum..

rabbime çok şükür bebegime kavuştum..

kızlar sonunda bekledigim an geldi ve anne oldum.darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına
  5. şükür hamileyim

şükür hamileyim

beyza hanım sizi sorularımla çok bunalttım hakkınızı helal edin ne olur çok yardımcı oldunz bana şimdi doktordan geliyorum hamileymişim çok teşekkür ederim bundan sonra bebeğimle ilgili sizi rahatsız edicem sizden öğreneceğim çok şey var :kiss:

Sayfayı Paylaş