çok üzgünüm olmadı yine

canım benim bunalıma girmemek için kendine uğraşlar ara sabret düşünmemeye calış nebileyim mesela atkı ör bişeylere kendini adapte et ben mesela kendime dini 3 tane kitap aldım onları bitirecem diye kendi kendime oyalanma aracı işte hemde bilgim artar sende cocuk mevzusu acan kocakarılarla fazla oturmayın seni düşünen insan seni üzmez bunu bilin

Haklısın aysedencımm ama etrafımda hayatımınıcnde onlardan okadr cok varkıııı anlatamam snaa kendıme yenı bır sayfa acmalıyım ama akımdan bebek cocuk cımyor kıı ruyalarıma gırıyor butun gece uyuyamıyorm ıyıce kafayı yıcem bırde sebep yokk gercı sebep Allhtan hakkımda hayırlısı hıcbıseydentat alamıyorum zevk alamıyorumm

hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz. ben korunalım dedim 3 ay falan biraz kafam dinlensin. kocam grek yok zaten çocuğumuz olmuyoki dedi. bu laf beynime kazındı resmen . hep olumlu konuşan eşim bu gerçeği artık kendi de kabullenmiş. rüyamda eşimin benden ayrıldıgını gördüm çocuk mevzusu yüznden. dün anlattım eşime sen beni hiç tanımamışsın dedi. senin mantıgın böle bişiyi alıyomu dedi. çok yorgunum. eşimi baba yapmak istyorum çünkü o hakediyo

hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz. ben korunalım dedim 3 ay falan biraz kafam dinlensin. kocam grek yok zaten çocuğumuz olmuyoki dedi. bu laf beynime kazındı resmen . hep olumlu konuşan eşim bu gerçeği artık kendi de kabullenmiş. rüyamda eşimin benden ayrıldıgını gördüm çocuk mevzusu yüznden. dün anlattım eşime sen beni hiç tanımamışsın dedi. senin mantıgın böle bişiyi alıyomu dedi. çok yorgunum. eşimi baba yapmak istyorum çünkü o hakediyo
aynen bitanesı benım esımde aynı çocuğumuz olmuyorkı dıyor okadar cok ıstıyorkı onu oyle gormek ona bı evlet verememek benıı bıtırıyorr ne desem boşş olmuyorsa lmuyor sabretcez Rabbımden gelen herseye o bılır zmanını bı bahaneyle alırız kucağımıza umarımm tez zamnda ama gercekten artıkk eşimle ben çok bunaldık zaten 7senelık evlıyız yeterınce sorunlarla yıprandık sıra bebeğe geldı 2buçuk yıldır oda olmuyor elımde 2dusuğum var baska bısey yapamıyorum Rabbım ızın verıcekkıı olsunn

Yerim sizleri canım elbet birgün cocuğunuz alacak bu yazdıklarınızı anacaksınız

bencede eşleriniz baba olmayı hak ediyor ama herşey rabbimden siz cabalayın tevekkülü allaha bırakın
tabiri caizsse tarlaya tohumu ekin cıkması için allaha tevekkül edelim onun izniyle herşey

Geri