gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok uzun özlü manalı güzel sözler arıyorum kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar uzun manalı ve anlamlı uzun yada çok uzun güzel sözler arıyorum. Öyle kapak yapar gibi kısa değilde böyle paragraflar halinde güzel sözler arıyorum. Teşk.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok uzun özlü manalı güzel sözler arıyorum kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birbirinden güzel özlü sözler!

birbirinden güzel özlü sözler!

birbirinden güzel sözler kalp kırmakla ilgili atasözleri içinde onur geçen sözler kalp kırmakla ilgili özlü "Caresiz kaldiginizda bilin ki tek care yine kendinizsiniz...!" "Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz...!" "Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir...!" "Akilli olanlar...
  2. En güzel uzun manalı ve özlü sözler

En güzel uzun manalı ve özlü sözler

uzun güzel sözler manalı sözler uzun özlü uzun sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımıza özlü ve güzel sözler arayan herkese, birbirinden güzel anlamlı sözler sunuyor ve "bu sözler uzun olsun istiyorum" diyenler için de bu sözler uzun ve de çok güzel diyoruz :) Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen...
  3. Zaman İle İlgili Özlü Sözler arıyorum

Zaman İle İlgili Özlü Sözler arıyorum

Zaman İle İlgili Özlü Sözler arıyorum ben bu konuda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım varsa aranızda lütfen Zaman İle İlgili Özlü Sözler yazsın buraya
  4. Kadir Gecesi İçin Çok Güzel Özlü Sözler

Kadir Gecesi İçin Çok Güzel Özlü Sözler

Kadir Gecesine Özel Güzel Sözler Kadir Gecesine Ait Sözler Sevgili melekler, mübarek kadir gecesi yaklaşıyor. Bu özel ve kıymetli gecede sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz birbirinden anlamlı Kadir Gecesine Özel Güzel Sözler ile sizler başbaşa bırakıyor ve şimdiden kadir gecenizi kutluyoruz :) Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir Kadir Gecesi...
  5. Necip Fazıl Kısakürekten özlü sözler arıyorum yardım

Necip Fazıl Kısakürekten özlü sözler arıyorum yardım

Edebiyat ödevi olarak Necip Fazıldan özlü sözler arıyorum,yardım edermisiniz bana bu ödevim için ? teşekkürler..

Sayfayı Paylaş