gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Çoraplı sandalet modellerini daha önce görmüşmüydünüz?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

enes ayakkabı modelleri enes çizme modelleri Arkadaşlar daha önce çoraplı sandalet modellerini görmüşmüydünüz bilmiyorum ama ben ilk defa gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim Bana çok farklı bir stil ve tarz gibi geldi.Aslında bazı modeller ev içinde terlik tarzındada giyilebilir Benim gibi ilk defa gören arkadaşlarım bu modeller hakkında bakalım ne düşünecek...

2. gök

gök Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatını öğrenmek ve nerelerde satıldığını iletirseniz sevinirim dügünümüzde giymek istiyorum.

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyyyy süpeeeeeeeer

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok ilginçler gerçekten beğendim :)

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunların babeti almıstım :D ipini falan baglıyosn :d istnbulda yasıyorsanız enes ayakkabıcıda falan var

Çoraplı sandalet modellerini daha önce görmüşmüydünüz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. daha önce örgüden küpe görmüşmüydünüz...

daha önce örgüden küpe görmüşmüydünüz...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Siz daha önce elişinden yapılan sandalet modeli gördünüzmüü?

Siz daha önce elişinden yapılan sandalet modeli gördünüzmüü?

siz daha önce elişi yapımı sandalet modeli görmüşmüydünüz arkadaşlar bilmem ama ben ilk defa gördüm doğrusu bu şekilde yapılarak tabi altına taban gerekli daha sonra zevkimize göre kurdale yada boncuk ve pullarla işleyerek çok hoş yazlık bir sandelet yapabiliriz meleklerrr siz bir düşününn:)
  3. Çoraplı Terliker ve Sandaletler

Çoraplı Terliker ve Sandaletler

İtalya modasın da gerçek bir patlama yapan 'Thong Socks'lar Antik Roma tarzını hatırlatıyorlar. Terlikler kısa veya uzun çoraplardan oluşuyor ve değişik renklerde bulunabilir...İster etekle ister kısa pantalonla çok uyumlu olabilirler.. Enteresan şeyler hep hoşuma gitmiştir bu terlik çoraplarada bayıldım:)
  4. Çoraplı Sandaletler.

Çoraplı Sandaletler.

Çoraplı sandeletler rahat ve kullanışlı melişlerim umarım beğenirsiniz.:)
  5. bunları daha önce görmüşmüydünüz

bunları daha önce görmüşmüydünüz

melkler bunları daha önce gördünüzmü bilmiyorum ama sizinle paylaşmak istedim özellikle ikizlere bayıldım umarım sizde beğenirsiniz Dünya'da sadece Kabe uzaydan bakılınca beyaz gözüküyormuş. Kabe'nin etrafı siyah bir kumaşla kaplıdır. Kabe'yi oluşturan duvarlar siyah renkli granit taşlardandır ve üst kısmında örtü olmadıgı için uzaydan yada her nereden bakarsanız bakın üst kısmı acıkta...

Sayfayı Paylaş