Çoraptan Bez Bebek Yapımı Çook Şirinlerrr....

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

1. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

Çoraptan Bez Bebek Çoraptan Bez Bebek Yapımı

Çocuklarınıza aldığınız şu zamanın oyuncakları hem kanserojen maddeler içeriyor hemde 2 günde kırılıyor..Bez bebekleri artık tarihe karıştı derken şimdi yine karşınızda işte....Hem daha pratik hemde sağlık hijyen açısından çocuklarınızın güvenle oynayabilecekleri bebekler....Hadi bakalım melekler yapmak isteyenler varsa buyursun...İşte bunlarda örgü bebek modelleri...

İşte bez bebek yapımı....

Çoraptan Bez Bebek Yapımı Çook Şirinlerrr.... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çoraptan kukula yapımı

kukula yapımı çoraptan hayvan yapımı Gerekli Malzemeler: • Bir adet çorap, • Karton (Herhangi bir kutudan da kesebilirsiniz, karton gibi sert olması yeterli), • Pembe ve kırmızı renkte keçe kumaş, • İki düğme (bulabilirseniz yapıştırılan gözlerden) • Saçı için istediğiniz renkte yün iplik, • Makas • Silikon tabancası (sağlamlığı açısından tavsiye ederim ama isterseniz...
  2. bez bebek dizi resimleri

bez bebek dizisi resimleri bez bebek dizi resimleri resmi web sitesi Bez Bebek Dizisi Resimleri Tan Sağtürk Bez Bebek Dizisi Resimleri Kulina Bez bebek dizisi resimleri Şoker Bez Bebek Fatma Kabasal (özge) Bezbebek dizi resimleri Kulina ve Nana
  3. Bez bebek yapımı

bez bebek yapımı bebek yapımı bez video kolay izle İşte kız çocuklarının hayır diyemeyeceği çok şirin bir bez bebek yapımını sizlerle paylaşıyorum. Vereceğim bilgileri aynen uyguladığınızda bakın nasıl da şirin bir bez bebek sahibi oluyor ve kızınızı sevindiriyorsunuz:) Şimdi sizlere gereken malzemeleri ve adım adım bez bebek yapılışını sunuyorum GEREKEN MALZEMELER pamuk kumaş...
  4. Çoraptan bebek yapımı...çok tatlılar...

çoraptan bebek yapımı ince çoraptan bebek yapımı çorap video Hadi kızlarrr bebek yapıyoruz.Hem kolay hemde zevkli ben denedim çok güzel oluyo sıra sizde.. işte bukadar;)
  5. Çoraptan köpekcik yapımı :)

artık materyal çalışması eskileri değerlendirme Bakın ne cici şeyler çoraplardan bebeğinizin odasına güzel köpekcikler yapabilirsiniz marifetli hanımlara ; KÖPEK YAPIMI Büyük çorabın içine pamuk doldurulur, ağız kısmı sıkıca dikilir. Çorabın topuğuna gelen kısma her iki tarafa (ağız kısmına) kırmızı bebek çorabı konçlarından yapıştırılır. Düğmeden gözler, dili siyah ponpondan burnu...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ince çoraptan bebek yapımı

,
  2. en kolay bebek yapımı

,
  3. evde basit oyuncak bebek yapımı

,
  4. coraptanbebek yapimi,
  5. corapka yapılmış kukla ornegi,
  6. evde oyuncak yapma kolay,
  7. ten çoraptan oyuncak bebek yapımı,