Çoraptan Bez Bebek Yapımı Çook Şirinlerrr....

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

1. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

Çoraptan Bez Bebek Çoraptan Bez Bebek Yapımı

Çocuklarınıza aldığınız şu zamanın oyuncakları hem kanserojen maddeler içeriyor hemde 2 günde kırılıyor..Bez bebekleri artık tarihe karıştı derken şimdi yine karşınızda işte....Hem daha pratik hemde sağlık hijyen açısından çocuklarınızın güvenle oynayabilecekleri bebekler....Hadi bakalım melekler yapmak isteyenler varsa buyursun...İşte bunlarda örgü bebek modelleri...

İşte bez bebek yapımı....

Çoraptan Bez Bebek Yapımı Çook Şirinlerrr.... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çoraptan kukula yapımı

kukula yapımı çoraptan hayvan yapımı Gerekli Malzemeler: • Bir adet çorap, • Karton (Herhangi bir kutudan da kesebilirsiniz, karton gibi sert olması yeterli), • Pembe ve kırmızı renkte keçe kumaş, • İki düğme (bulabilirseniz yapıştırılan gözlerden) • Saçı için istediğiniz renkte yün iplik, • Makas • Silikon tabancası (sağlamlığı açısından tavsiye ederim ama isterseniz...
  2. Bez bebek yapımı

bez bebek yapımı bebek yapımı bez video kolay izle İşte kız çocuklarının hayır diyemeyeceği çok şirin bir bez bebek yapımını sizlerle paylaşıyorum. Vereceğim bilgileri aynen uyguladığınızda bakın nasıl da şirin bir bez bebek sahibi oluyor ve kızınızı sevindiriyorsunuz:) Şimdi sizlere gereken malzemeleri ve adım adım bez bebek yapılışını sunuyorum GEREKEN MALZEMELER pamuk kumaş...
  3. Tahta boncuk bebek yapımı

yumurta bebek yapımı seramik hamurundan bebek yapımı tahta tahtadan taş Tahta Boncuk Bebek Yapımı - Artık Materyal Etkinlikleri Araç ve Gereçler : 1- Yumurta büyüklüğünde tahta boncuk. 2- Tığ yün sulu boya. 3- Seramik hamuru. Bilinen basit tığ işi sık iğne ile uzun dikdörtgen bir parça örülür bir kenarından beyaz bir dantelle birlikte ince büzgü yapılır (yaka).Tığ işi ince helezon...
  4. Yapımı kolay tığ işi bebek şapka yapımı

bebek şapka yapılışı bebek şapkası yapımı sapka yapilisi tığ işi şapka yapılışı kolay yapımı Arkadaşlar bebeğinize yapabileceğiniz üstelik yapılışı kolay bir şapka modeli sizler için.Biraz tığ işinden anlıyorsanız yapmanız gereken tek şey size verdiğimiz bu adımları tek tek takip etmek olacaktır.Kolay gelsin...
  5. Ev yapimi bebek yiyecekleri

bebek yiyecekleri evde bebek yapımı bebekler için tahıllı yiyecekler bebeklere tahıllı yiyecekler İyi bir bebek yiyeceği hazırlama yolları Basit başlayın: demir zengini tahılların yanında, bebeklerin ilk katı yiyecekleri ezilmiş muz, avokado ya da pişirilmiş ve püre edilmiş elma, armut, kabak ya da patates olabilir Bebek daha çeşitli meyve ve sebzeler yemeye başladığında ona taze...
  6. Çoraptan bebek yapımı...çok tatlılar...

çoraptan bebek yapımı ince çoraptan bebek yapımı çorap video Hadi kızlarrr bebek yapıyoruz.Hem kolay hemde zevkli ben denedim çok güzel oluyo sıra sizde.. işte bukadar;)
  7. Çoraptan köpekcik yapımı :)

artık materyal çalışması eskileri değerlendirme Bakın ne cici şeyler çoraplardan bebeğinizin odasına güzel köpekcikler yapabilirsiniz marifetli hanımlara ; KÖPEK YAPIMI Büyük çorabın içine pamuk doldurulur, ağız kısmı sıkıca dikilir. Çorabın topuğuna gelen kısma her iki tarafa (ağız kısmına) kırmızı bebek çorabı konçlarından yapıştırılır. Düğmeden gözler, dili siyah ponpondan burnu...
  8. Ev yapımı bebek şekerleri :)

bebek şekeri yapımı bebek şekerleri yapımı el şekerleri şekeri yapılışı evde Hamişlerim çok tatlı bebek şekerleri buldum hem de ev yapımı isterseniz hastahanede ikramda kullanmaya isterseniz de eve gelen misafirlere ikram etmeye bebiş şekerleri :bebeğim:
  9. Evde bebek şekeri yapımı

evde bebek şekeri nasıl yapılır 2012 bebek şekeri modelleri Günümüz adetleri arasında yer alan bebek görme geleneklerinde bebeğe hayırlı olsun demeye gelenlere ikram edilen bebek şekerleri nasıl yapılır bu yazımızda örneklerle görüyoruz Melek'ler. Tıpkı 2012 nikah şekeri modelleri gibi şık ve onlardan daha da şirin olan bebek şekerlerini resimlerde gördüğünüz modeller gibi yapabilir ya da...
  10. bebek yeleği ve yapılışı hemde çook basit

Mini mini bir bebek yeleği modeliyle karşınızdayım…Bn gördüğüm anda bayıldım ve eminim ki sizlerde benle aynı hisleri paylaşacaksınız…(= Modelimiz yine tığ işi fakat başarılı bulduğum bir anlatıma sahip…Bakalım bu güzel modele hangi aşamaların sonunda sahip olacağız… Bebek Yeleğinin Yapılışı : İl önce bebeğinizin bedenini hesapladıktan sonra daha fazla zincir çekerek yelek yapılışına...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. çoraptan bebek yapımı

,
  2. ten çorapla bebek yapımı

,
  3. ten çorap bebek yapımı