gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çörek Otu Yağı Faydaları ve Kullanımı

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çörekotu yağı faydaları çörek otu yağı nasıl kullanılır çörek otu kullanımı yağının faydaları çörekotu nasıl kullanılır İdrar ve süt arttırıcı iştah açıcı, adet söktürücü etkilere sahiptir. Ayrıca astımı şeker, romatizma tedavisinde ve grip döneminde bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudun dirençli tutulmasını sağlar. Hemoroide faydalıdır. Saçı besler dökülmesini önler.
    KULLANILIŞI:

Günde 3 defa 1 fincan suya 4-5 damla damlatılarak içilir..turkeyarena.com Ayrıca saç dökülmesi ve kepeğe karşı saç diplerine friksiyon şeklinde kullanılır.Sinüzit için sabah akşam buruna 1-2 damla damlatılır .

2. insann

insann Forum Okuru

ç.otu.yagı
    valla arkadaşlar sizi yanıltmak için yada boşuna umut vermek için söylemiyorum benim saçlar felaket dökülüyor du. 3_4 hafta önce ç.otu yağı kullanaya başladım bir su bardağına 4_5 damla damlatyorum.biraz iyi geldi dökülme azaldı sanki belki de bana oyle geliyordur ama ben aynı günlerde bıttım sabunu da kullanmaya başladım ikisinden biri etkili oldu ama hangisi bilmiyorum.

Çörek Otu Yağı Faydaları ve Kullanımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çörek Otu Yağı Nedir?

Çörek Otu Yağı Nedir?

çörek otu, çörek otu yağı, çörek otu yağı nedir, çörek otu yağının faydaları, çörek otu yağının yararları, kadın, kadın sağlığı, kadınlar, kadınlar ve sağlık, Nigella Sativa, Nigella Sativa Nedir, Sağlık, sağlık haberleri, Şifalı Bitkiler, şifalı bitkiler neye iyi gelir, yararlı ve pratik bilgiler Dünyanın çeşitli yerlerinde birçok hastalığın dermanı olarak biliniyor… Dünyanın...
  2. Ökse Otunun Faydaları ve Kullanımı

Ökse Otunun Faydaları ve Kullanımı

ökse otu ökse otunun faydaları ökse otu faydaları Alternatif tıbba merak salanlar mutlaka ökse otunun ismini duymuşlardır. Aktara girdiğimizde karşılaştığımız yüzlerce çeşit bitkiden biri olan ökse otunun faydaları neler, kullanımı nasıl, makalemizde sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Ökseotu (Viscum album L.), yöresel olarak, çekem, purç, gökçe, gevele, güvelek ve gövelek adlarıyla...
  3. Çörek Otu Yağının Cilt İçin Faydaları Nelerdir?

Çörek Otu Yağının Cilt İçin Faydaları Nelerdir?

Çörek Otu Yağının Cilde Faydaları nedir Çörek Otu Yağının Faydaları Poğaçalarımızın lezzetine lezzet katan çörek otunun kendi de yağı da çok faydalı melekler :) Bu yazımızda çörek otu yağından bahsedeceğiz sizlere :) Çörek otunun tohumlarından elde edilen çörek otu yağı saç dökülmesinde ve saçlı deride oluşan kepeğe karşı oldukça etkilidir. Sirke ile kaynatılıp gargara yapılıdığında...
  4. Çörek Otu Yağının Faydaları ve Yan Etkileri

Çörek Otu Yağının Faydaları ve Yan Etkileri

Çörek Otu Yağının Fayda ve Zararı Nedir? Çörek Otu Yağının Faydaları Ve Zararları Nelerdir? Çörek Otu Yağının Zararları ve Faydaları Hakkında Bilgi Peygamberimizin de övgü ile bahsettiği çörek otu, çörek otu yağı, faydaları , yan etkileri hakkında sizleri bilgilendiriyoruz melekler :) Bitkisel destekleyici tedaviler arasında çokça faydalanılır. Çörek otundan. Çörek otunun yetiştiği...
  5. Çörek Otu ve Faydaları

Çörek Otu ve Faydaları

Çörek otu hakkında bilgi Çörek otunun faydaları Poğaça ve böreklerin vazgeçilmez lezzeti çörek otunun faydaları ve kullanım lanları ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) Haziran-temmuz ayları arasında yeşille karışık açık mâvi renkli çiçekler açan, 20-40 cm boyunda bir senelik, otsu bir bitkidir Yol kenarları ve bilhassa ekin tarlaları içinde bulunur Gövde dik ve kısa tüylüdür...

Sayfayı Paylaş