gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Crowne Plaza Ankara Yılbaşı Programı 2011

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ankara yılbaşı 2011 ankara 2011 yılbaşı programları programları Crowne Plaza Ankara 2011 yılbaşı programıyla ilgili sizlere detaylı bilgilere geçiyorum.Sizde eğer unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamak istiyorsanız en kısa zamanda Crowne Plaza da yerinizi ayırttırın:tik: [​IMG]
    Saat 20.00′da başlayacak programda,

Fasıl Grubu,

Figen Biricik Orkestrası,

DJ Performansı,

Çocuklar için Palyaço eğlenceleri yer alacak.

Eğlencenin yanı sıra, Crowne Plaza Ankara’da yılbaşı programına katılan misafirler, Venedik tatili ve pek çok sürpriz hediye kazanma şansı yakalayacak. Kişi Başı 250 TL

Rezervasyon ve bilgi için [email protected] / 0312 303 00 00

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    mawi eskişehirde ne var ne yok yılbaşında :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Sen iste şekerim sana özel yılbaşı programı bile hazırlarımhahaha sen paradan haber ver te o kaaa:D

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    :sigara:para dediğin nedir ki.sen mekanı ayarla:nur:

Crowne Plaza Ankara Yılbaşı Programı 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Crowne Plaza İzmir

Crowne Plaza İzmir

Sınıfı : 5 Yıldızlı İlçesi : Balçova Oda Özellikleri: 219 toplam oda, 333 toplam yatak, 1 kral dairesi, 42 club oda, 6 junior suit, 3 senior suit, 30 bağlantılı oda, 2 özürlü odası, 56 sigara içilmeyen oda, 167 standart oda. Deniz, dağ manzarası var. Detaylar: Direk telefon, müzik yayını, minibar, elektronik kasa, internet bağlantısı, çay/kahve makinesi, ücretli tv, uydu tv, interaktif tv,...
  2. Crowne Plaza İzmir Kaplıca

Crowne Plaza İzmir Kaplıca

crowne plaza izmir kaplıca Crowne Plaza İzmir Kaplıca Sınıfı : 5 Yıldızlıİlçesi : Balçova Crowne Plaza İzmir Oda Özellikleri: 219 toplam oda, 333 toplam yatak, 1 kral dairesi, 42 club oda, 6 junior suit, 3 senior suit, 30 bağlantılı oda, 2 özürlü odası, 56 sigara içilmeyen oda, 167 standart oda. Deniz, dağ manzarası var. Detaylar: Direk telefon, müzik yayını, minibar, elektronik kasa,...
  3. Tan Taşçı Yılbaşı 2010 Ankara @ Mydonose Plaza

Tan Taşçı Yılbaşı 2010 Ankara @ Mydonose Plaza

mydonose plaza ankara mydonose plaza ankara tan taşçı tan taşçı Yeniyıla Ankara'da Tan Taşçı ile girmek isteyenlerin adresi Ankara @ Mydonose Plaza Bilet fiyatları ise şöyle 6 Kişilik Loca: 1300,00 TL 8 Kişilik Loca: 1700,00 TL Ayakta: 134,00 TL Sand: 1000 TL 4 Kişilik Masa: 1700,00 TL
  4. RAMADA PLAZA İSTANBUL OTEL'de 2010  Yılbaşı Programı

RAMADA PLAZA İSTANBUL OTEL'de 2010 Yılbaşı Programı

yılbaşı programları istanbul 2010 istanbul 2010 yılbaşı programları otel otel İstanbul Ramada Plaza 2010 yılına çok özel bir atmosferde girmek ve unutulmaz bir yılbaşı programı yaşamak isteyenler için şahane bir yılbaşı programıyla 2010 yılına merhaba diyenlerden Yer: Hotel Ramada Plaza Adres: Halaskargazi Cad. No:139-151 Tarih: 31 Aralık 2009 Hoşgeldiniz Kokteyl’i Krudite (Havuç,...
  5. Rixos Grand Ankara Granada yılbaşı Programı 2011

Rixos Grand Ankara Granada yılbaşı Programı 2011

Rixos Grand Ankara Granada salonda İzel ile yılbaşında konuklarını ağırlayıp yeniyıla merhaba diyen mekanlardan.Sizlere yılbaşı programıyla ilgili detaylı bilgilere geçiyorum. Bistro 175 TL (Limitsiz yeli alkollü-alkolsüz içecekler dahil) Yemekli Yılbaşı Galası 249 TL Yemekli Düzende Kişi Başı Silver 249 TL Bronze 295 TL Gold 345 TL VIP 395 TL Bilgi ve Rezervasyon İçin : Cumhuriyet Mh....

Sayfayı Paylaş