gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İzmir Balçova Termal Otel 2011 Yılbaşı Programı

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

izmir yılbaşı programları 2011 yılbaşı programları 2011 izmir izmirde balçova termal balçova termal otel İzmir Balçova Termal Otel 2011 yılına Yıldız Tilbe ile merhaba diyen mekanlardan.Sizlerde unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamak istiyorsanız program hakkında detaylı bilgilere geçiyorum. [​IMG]
    İzmir’in incisi Balçova Termal Otelde Yıldız Tilbe ve Süha eşliğinde eşsiz bir yeni yıl galası sizleri bekliyor. Her biri dillerden düşmeyen şarkıları ve eşsiz yorumuyla Yıldız Tilbe, İzmirlilerin yakından tanıdığı Süha, Mezdeke dans üçlüsü 1980´den bu güne kaliteli hizmet denildiğinde İzmir’de akla gelen ilk otel olan Balçova Termal Otelde…

Program Akışı:

19:00 Kapı Açılış

20:00 Suha’nın Sahne Performansı

22:30 Dans Gösterileri

23:15 Hediye Çekilişi

23:30 Yıldız Tilbe Sahne Performansı (Saat 02:00’ a Kadar Devam Edecektir.)

01:00 Gece Çorbası İkramı

Tel: 0 232 364 45 05

İzmir Balçova Termal Otel 2011 Yılbaşı Programı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir Ontur otel 2010 yılbaşı programı

İzmir Ontur otel 2010 yılbaşı programı

izmir yılbaşı programları 2010 yılbaşı programları izmir izmirde Farkı ve kaliteyi bir arada bulmak ve yaşamak isteyen İzmirliler 2010 yılına İzmir Ontur otelde hoşgeldin diyecek Ontur hotelin İzmirliler için hazırlamış olduğu yılbaşı programının ayrıntılarını veriyorum Yer: ONTUR OTEL İZMİR Adres: GAZI BULVARI NO:130 ÇANKAYA - KONAK Tarih: 31 Aralık 2009 Saat: 8:00 pm - 3:00 am Telefon:...
  2. Bilkent Otel Volkan Konak Yılbaşı Galası Programı 2011

Bilkent Otel Volkan Konak Yılbaşı Galası Programı 2011

volkan konak yılbaşı programı bilkent otel volkan konak bilkent otel yılbaşı 2011 2011 programı Ankara Bilkent otelde Kuzeyin oğlu Volkan Konak yılbaşı gecesi programında yer alarak misafirlere en güzel ve unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatmanın sözünü veriyor.Program hakkında detaylı bilgilere geçiyorum. Gala Programı 19:30 Açılış 20:00 Yemek Müziği 21:00 RİTA MAHRANİ 23:30 VOLKAN KONAK...
  3. İstanbul Dedeman Yılbaşı Programı 2011

İstanbul Dedeman Yılbaşı Programı 2011

dedeman yılbaşı İstanbul Dedeman yılbaşı programını merak edenler için sizlere detaylı bilgilere geçiyorum.Unutulmaz bir yılbaşı geçirmek isteyenler kesenin ağzını biraz açmak zorunda kalacak bu muhteşem mekan için.. Güçlü sesi ve sahnedeki zarif duruşuyla Candan Erçetin, Dedeman İstanbul’da !!! Eşsiz bir yılbaşı ziyafeti ve yemek müziği ile başlayacak olan Yılbaşı programı,CANDAN ERÇETİN ve...
  4. Hülya Avşar Yılbaşı Programı 2011

Hülya Avşar Yılbaşı Programı 2011

hülya avşar yılbaşı hülya avşar yılbaşı programı 2011 2011 Hülya Avşar ile birlikte 2011 yılına girmek isteyenlerin ortak adresi İstanbul Wow otel.Unutulmaz bir yılbaşına sevdiğiniz sanatçılar ile birlikte girmek istiyorsanız sizlere Hülya Avşar'ın sahne alacağı yılbaşı programıyla ilgili ayrıntılı bilgilere geçiyorum. WOW İstanbul Hotel 2011 Yılbaşı gecesi Hülya Avşar ve Hale Caneroğlu’nun...
  5. Petek Dinçöz 2011 Yılbaşı Programı

Petek Dinçöz 2011 Yılbaşı Programı

petek dinçöz yılbaşı 2011 petek dinçöz 2011 yılbaşı programı Eski mankenlerimizden şimdiki sanatçılarımızdan olan Petek Dinçöz 2011 yılbaşına Kıbrıs Jasmine Court Otelde sahne alacak sanatçılarımızdan biri.Eğer sizde yılbaşında Kıbrıs'ta girecek olan kişilerdenseniz Petek Dinçöz sizi yılbaşına birlikte girmeniz için Jasmine Court otelde bekliyor:)

Sayfayı Paylaş