gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

İzmir Ontur otel 2010 yılbaşı programı

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

izmir yılbaşı programları 2010 yılbaşı programları izmir izmirde Farkı ve kaliteyi bir arada bulmak ve yaşamak isteyen İzmirliler 2010 yılına İzmir Ontur otelde hoşgeldin diyecek Ontur hotelin İzmirliler için hazırlamış olduğu yılbaşı programının ayrıntılarını veriyorum
    Yer: ONTUR OTEL İZMİR
    Adres: GAZI BULVARI NO:130 ÇANKAYA - KONAK
    Tarih: 31 Aralık 2009
    Saat: 8:00 pm - 3:00 am
    Telefon: 0232 484 02 55 - 0232 441 75 37
    Fiyat: KİŞİ BAŞI 89 TL
    İletişime Geçilecek Kişi: GÖZDE KAYDIRAK
    Email: ([email protected])
    Web adresi: ONTUR OTEL

Kişi Başı KDV dâhil 89 TL

Limitsiz Yerli İçkilerle, YAŞAR TAŞPINARLI ve ORKESTRASI eşliğinde

MÜZİK ZİYAFETİ( Fasıl – Yerli Pop)

Karşılama müziği eşliğinde hoşgeldiniz kokteyli

Özel Yılbaşı Mönüsü

Gece Yarısı Dans Show ( Oryantal show )

Çocuklara özel eğlence ile

Konaklamalı Özel Yılbaşı paketi:

Yılbaşı gecesi eğlencesi, ertesi sabah brunch servisi dahil kişi başı konaklama 140 YTL

ÖZEL YILBAŞI MÖNÜSÜ

Enginar göbeğinde marine edilmiş” Somon Füme özel sos ile

Masaya serpme peynir tabakları

Deniz Mahsülleri Krep Bohçası “sos amandine ile”

Karışık Maskolin Salata “ mayonez sos ile”

Yılbaşına Özel Kestaneli Hindi Rosto “iç pilav, özel garnitür ile”

Kestaneli Parfe “karamel sos ile”

Mevsim Meyveleri Sepeti

Kazanından İşkembe Çorbası

Limitsiz yerli içkilerle

İzmir Ontur otel 2010 yılbaşı programı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara Swiss otel yılbaşı programı 2010

Ankara Swiss otel yılbaşı programı 2010

swiss otel yılbaşı swiss otel ankara yılbaşı 2010 ankara programları programı Ankara yılbaşı gecesine Bengü ile giriyor sanatçının yer alacağı program hakkında sizlere bilgileri veriyorum OPTION TOUR-Ankara MUHTEŞEM YILBAŞI PROGRAMI ANKARA SWİS OTEL'de 5* 2009/2010 Yılbaşın’da BENGÜ Sizlerle Oryantal Show Sürpriz Eğlenceler 5* Otelimizde Yemekli 195.TL den Başlayan Fiyatlarla 5* Otelimizde...
  2. İstanbul Mövenpick otel Azzur Restaurant 2010 yılbaşı programı

İstanbul Mövenpick otel Azzur Restaurant 2010 yılbaşı programı

yılbaşı programları 2010 istanbul 2010 yılbaşı programları istanbul otelleri Çok farklı bir yılbaşı gecesi yaşamak isteyenler için Movenpick otel Azzur restaurant sizler için şahane bir program hazırlamış Yer: Azzur Restaurant Adres: Mövenpick Hotel İstanbul, Büyükdere cad. 34330 4.Levent Tarih: 31 Aralik 2009, 1 Ocak 2010, Telefon: 0212 319 29 29 İletişime Geçilecek Kişi: Buket Oğuz Email:...
  3. İzmir Alaçatı Süzer Sun Dreams'de 2010 Yılbaşı Programı

İzmir Alaçatı Süzer Sun Dreams'de 2010 Yılbaşı Programı

izmir yılbaşı programları 2010 izmir yılbaşı alaçatı izmirde İzmir'de hem kaliteli hemde hesaplı bir yılbaşı planlıyorsanız şimdi sizler için vereceğim bilgilere göz atmanızı tavsiye ederim oldukça zengin bir menü sınırsız eğelencenin adresi 2010 yılına girerken İzmir Alaçatı Süzer Sun Dreams olacak şimdi sizlere detaylı bilgilere geçiyorum Yer: Çeşme Alaçatı Beach Resort Pool&Restaurant...
  4. İstanbul Point otel yılbaşı programı 2010

İstanbul Point otel yılbaşı programı 2010

point otel yılbaşı point hotel yılbaşı Nazan Öncel hayranlarına müjde! Sevdiğiniz sanatçıyla yeniyıla birlikte girmek istiyorsanız tek yapacağınız şey yılbaşında Nazan Öncel'in yer alacağı yılbaşı programına katılmak.İstanbul Point otelde sahne alacak olan yılbaşı programının detaylarına geçiyorum Türkiye müziğinin en değerli besteci ve söz yazarlarından biri olan Nazan Öncel, çekim gücü...
  5. İzmir Balçova Termal Otel 2011 Yılbaşı Programı

İzmir Balçova Termal Otel 2011 Yılbaşı Programı

izmir yılbaşı programları 2011 yılbaşı programları 2011 izmir izmirde balçova termal balçova termal otel İzmir Balçova Termal Otel 2011 yılına Yıldız Tilbe ile merhaba diyen mekanlardan.Sizlerde unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamak istiyorsanız program hakkında detaylı bilgilere geçiyorum. İzmir’in incisi Balçova Termal Otelde Yıldız Tilbe ve Süha eşliğinde eşsiz bir yeni yıl galası sizleri...

Sayfayı Paylaş