gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

çukurova üniversitesi mimarlık okuyan varmı?

Konu, 'Üniversiteler' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

merhabalar melekler..malum sınava girdim bu sene ve tercih yapacağım Allah'ın izniyle..mimarlık yazmayı düşünüyorum ve üniversiteleri araştırıyorum.çukurova üniversitesi hakkında eğitimiyle ilgili bana bilgi verebilecek olan var mı?? çok teşekkürler şimdiden :) :)

çukurova üniversitesi mimarlık okuyan varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çukurova Üniversitesi

Çukurova Üniversitesi

Genel Bilgiler Çukurova Üniversitesi, 10 Fakültesi, 1 Devlet Konservatuvarı, 3 Yüksekokulu, 9 Meslek Yüksekokulu, 3 Enstitüsü, 29 Araştırma ve Uygulama Merkezi ile ülkemizin gelişmiş üniversiteleri arasında yer almaktadır. Öğretime ve araştırmaya verdiği önemle, kütüphaneleri ve laboratuvarlarıyla ülkemize nitelikli bireyler kazandırmayı amaç edinmiş olan Çukurova Üniversitesi, Adana şehir...
  2. mimarlık sanatı

mimarlık sanatı

Türkler henüz müslüman olmadan önce 674 yılında Basra’ya getirildiler. Köle ya da paralı asker olarak getirilen bu Türkler, İslam mimari sanatında ilk yenilikleri oluşturdular. Sarayların ve evlerin alçı süslemelerine eğri kesim tekniğini bu Türkler getirdi. Ayrıca yaş sıva üzerine yapılan bezemeleri (güzel süsler) de İslam sanatına Türkler kazandırdılar. Türkler bu konuda Çinlilerden...
  3. konservatuar okuyan veya hazırlanan varmı???

konservatuar okuyan veya hazırlanan varmı???

varsa görüşmek isterim arkadaşlar =)
  4. Çukurova günlükleri

Çukurova günlükleri

çukurova üniversitesi günlükler yaşananlar mimarlık bölümü hissettiklerim Çukurova günlükleri evet melekler :) 3 4 güne kadar gideceğim adanaya ve inannın bana oldukça heycanlıyım.Burda duyurmuştum sizlere de mimar oluyorum mimar diye ama bilmeyenler de anladı şimdi mimarlık okumaya gidiyorum. :tik: geçen hafta kayıdım vardı ve çok rahat halloldu.Ardından binamı görmek istedim,o kadar büyük...
  5. Beki İkala Eriklinin Meleklerle Yaşamak kitabını okuyan varmı ?

Beki İkala Eriklinin Meleklerle Yaşamak kitabını okuyan varmı ?

kitabı okuyupta kitapta belirtilen herhangi bir olayla karşılaşan oldumu paylaşırmısınız ? :eller:

Sayfayı Paylaş