gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

çünki ben ilk kez sevdım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ben kimseyi senin kadar düşünmedim bu kadar agırbaşlı olmadım. seninle herşey degişti. senin gelmenle benim kurumuş kalbime sevgi yagmurları yagdı ve sana olan aşkım yeşermeye başladı
    senin habersiz kaldıgım an kalbimden yetişen aşk yeşillikleri boynunu bükmeye başlıyor....

herkes bana degiştin diyor soruyorum nasıl bir degişim kimseden cevap gelmiyor ama ben de ne
    oldugunu biliyorum ben Zor bir aşkın adamı oldum ve bunla gurur duyuyorum dedigim gibi aşkım
    ''başarmak Zoru başarmaktır''

aşkım sana bir yıldıZ kadar uZak bir nefes kadar yakınım unutma...uZaklıklar aşkı güçlendirir
    benim aşkımda işte böyle gün geçtikce güçleniyor..aşkımın üZerine dügüm üZerine dügün atıyorum
    kimseler cöZmesin çöZemesin diye
    ilk defa birine herkesten çok deger veriyorum onu düşünmeden bir an geçirmiyorum duvarlara ismini kaZıyorum...
    kalbimde sen aklımda sen her anımda sen varsın
    çünkü ben ilk defa seviyorum...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
çünki ben ilk kez sevdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 75 Yaşında İlk Kez Okudu

75 Yaşında İlk Kez Okudu

Elazığ Valiliğinin başlattığı “Elazığ Okuyor” kampanyasının en büyük destekçisi, ilkokulun sadece birinci sınıfını okuyabilen 75 yaşındaki Huriye Kızıl oldu. Kızıl, Elazığ Valisinin bu kampanyayla kendilerine okuma talimatı verdiğini belirterek, oğlunun ve torununun yardımı ile de olsa her gün kitap okumaya başladı. Okumaya başlamak için yaşın öneminin olmadığını belirten Huriye Kızıl, Vali...
  2. Böylesi ilk kez görüldü!

Böylesi ilk kez görüldü!

Atlas Jet'in Siirt'ten İstanbul'a uçuşu vardı. Ancak hava sıcaktı ve rüzgar vardı. Onların çaresi ise akıllara zarardı. Bakın ne yaptılar! Siirt-İstanbul seferini yapan Atlasjet firmasına ait uçak, sıcak ve rüzgarın uçuş güvenliğini tehdit etmesi nedeniyle biletli 70 yolcudan 34'ünü alarak uçtu. Onları da uçağa tartarak aldı... UÇUŞ GÜVENLİĞİ NEDENİYLE TARTMIŞLAR Devlet Hava Meydanları...
  3. İlk kez el eleler!

İlk kez el eleler!

"Melekler Korusun"daki Özgür rolüyle ünlenen Selin Şekerci ile oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, bir süredir aşk yaşıyor. Sevgililer, ilk kez önceki gün birlikte görüntülendi. İstinye Park'ta alışverişe çıkan ikili, objektiflere aldırmadan el ele mağazaları gezdi.
  4. Hande Yener; mayoyu ilk kez ben giydim

Hande Yener; mayoyu ilk kez ben giydim

hande yener, mayo, haberleri, sahnesi, Demet Akalın'la yıllardır yıldızı bir barışık, bin barışık omlayan Hande Yener, verdiği demeçte "mayoyu ilk kez ben giydim" diyerek ortalığı karıştıracak sözler sözlemiş Melek'lerim:) Şimdi Gelin Hande'nin o sözlerine :) Kıbrıs'ta konser veren popçu Hande Yener, sahne dünyasındaki bazı yeniliklerin öncüsü olduğunu ileri sürdü Hafta...

Sayfayı Paylaş