gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur atasözü anlamı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur, ne demektir, anlamı, hikayesi hakkında bilgiler
    sevgili melekler atasözlerimiz bizler için çok değerli ve önemlidir peki biz atasözlerinin gerçek anlamalrını biliyormuyuz? işte güzel bir atasözünün anlamını sizlerle paylaşıyoruz

Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur ne demektir ?

İnsanlar, dağlar gibi yerlerinden kımıldamayan cansızlar değildir. Dostlar, tanışlar, birbirlerinden ne denli uzak düşmüş olurlarsa olsunlar ve buluşmaları ne denli güçleşmiş bulunursa bulunsun, günün birinde kavuşabilirler.

2. DargMoon

DargMoon Forum Okuru

Ya Allah aşkınasadece bu kadarmı? Bir örnek falan yazamazmısnız?? Lütfen çok gerekli =<

Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur atasözü anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Dağlardır Dağlar

Sezen Aksu - Dağlardır Dağlar

Başım dağ saçlarım kardır Deli rüzgarlarım vardır Ovalar bana çok dardır Benim meskenim dağlardır dağlar Dağlardır dağlar, dağlardır dağlar... Şehirler bana bir tuzak İnsan sohbetleri yasak Uzak olun benden uzak Benim meskenim dağlardır dağlar Dağlardır dağlar, dağlardır dağlar... Kalbime benzer taşları Heybetli öter kuşları Göğe yakındır başları Benim meskenim dağlardır dağlar Dağlardır...
  2. Himalaya dağlarında yaşayan insanlar

Himalaya dağlarında yaşayan insanlar

himalaya dağlarında yaşam himalaya insanları Kültürleri gelenekleri yıllardır değişmemiş,modern dünyaakımlarından uzak yaşayan bir toplum..
  3. Dağ dağa kavuşmaz İnsan insana kavuşur atasözünün anlamı nedir ?

Dağ dağa kavuşmaz İnsan insana kavuşur atasözünün anlamı nedir ?

Dağ dağa kavuşmaz İnsan insana kavuşur atasözünün anlamı nedir ? Bunu bana açıklamanız mümkün mü teşekkürler .
  4. Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir Atasözünün Anlamı

Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir Atasözünün Anlamı

Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir Atasözünün Anlamı nedir? Kızlar Para İnsana Dil, Elbise İnsana Yol Öğretir Atasözünün Anlamı hakkında kısada olsa bilgi bekliyorum sizden
  5. Tavşan (Fare) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözünün Anlamı

Tavşan (Fare) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözünün Anlamı

Tavşan (Fare) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözünün Anlamı nedir bilenler yazsın bu Tavşan (Fare) Dağa Küsmüş Dağın Haberi Olmamış Atasözünün açıklamasını

Sayfayı Paylaş