gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Daha Komiğini Sen Anlat

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Fıkra veya esprilerimizi paylaşalım.:) İyi eğlenceler... :piha:

fırıncı temel
    bir gün kadının biri temelin fırınına gider bir ekmek alır ve eve gider ekmeği yemek için keser ekmeğin içinden çorap çıkar ve temeli arar kadın:
    la temek senden alduğum ekmeğin içinden çorap çıktu der.temel sinirlidir ve şöle cevap veririr.temel:takim elbisemi bekliydunuz hanim efendi ....!

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Temel Laz olduğu için kendinden nefret ediyormuş. Amerikaya gitmiş ve birçok ameliyattan sonra burnu...nu düzelttirmiş, iyi şekilde İngilizce öğrenmiş ve meşhur bir piyanist olmuş. Birgün büyük bir topluluğa konser verdikten sonra seyircileri selamlarken ön taraftan bir ses duymuş: -Helal sana hemşerum, çok iyi çalayusun da! Temel:
    - Benim Laz olduğumu nereden anladın yahu. Halbuki Lazlara benzememek için bir sürü ameliyat oldum.
    - Nasıl anlamayayım, demiş adam. Bütün piyanistler otururken sandalyeyi kendilerine çekerler, sen ise sandalyeye oturup piyanoyu kendine çekeyusun da!!!!!!

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hadi bir tane yolluyum ..
    Adam, lüks erkek kuaföründe oturmuş bir yandan sakal traşı olurken, bir yandan da elleri manikürlenm...ektedir. Manikürü yapan sarışın fıstık adamın ilgisini çekmekte gecikmez:
    - Güzelim, bu gece benimle çıkmaya ne dersin?
    Kız gülümser:
    - Özür dilerim ama ben evliyim.
    - "Boşversene" der adam, "Seninkine telefon et bu gece işin çıktığını eve gelemeyeceğini söyle.."
    - İsterseniz siz söyleyin, şu anda sizi tıraş ediyor...

4. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adamın biri kitapçıya gider ve tezgahtara:
    - 'Evin reisi erkektir adlı kitap var mı? .' diye sorar.
    Te...zgahtar cevap verir:
    - 'Maalesef beyefendi masal kitabı satmıyoruz...

5. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

bi adamın kardeşi ölmüş.kardeşi ölen adam hocaya gitmiş sormuş.hocam benim kardeşim cuma günü öldü ama kumarı vardı demiş.hocada demişki peki oğlum karıya kıza meraklımıydı demiş.oda evet hoca gününü gün ederdi ama cuma günü öldü demiş.peki içkisi varmıydı demiş.evet hoca vardı ama cuma günü öldü demiş.peki günah işlemişmiydi çok demiş.oda evet hocam çoook ama cuma günü öldü demiş.hocada tamam oğlum cuma günü dokunmazlar ama cumartesi mahvederler demiş:D:D

Daha Komiğini Sen Anlat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakın işte komik karikatürler daha ne yapim:))

bakın işte komik karikatürler daha ne yapim:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Eda Özülkü - Sen Daha Dur

Eda Özülkü - Sen Daha Dur

Bir körebe oyunundan daha zor Dokunmadan tanımak Bense gözüm kapalı hissediyorum sevginin ellerini Sen daha dur daha dur dönme daha dur hiç yorma kendini Daha dur Her yeni gün daha çok yakınım sana zorlanıyor yüreğim Bir denesen ne çıkar ağlamak neki Ben nelere alıştım Sen daha dur daha dur dönme daha dur hiç yorma kendini Daha dur Ya sev beni yanımda kal yada git uzaklara Cezamı bu...
  3. Bir Sen Daha Gelemez Asla

Bir Sen Daha Gelemez Asla

Kendimi anlatmak zorundamıyım Beni bilen böyle bilsin Hüzünlerin inan tam ortasındayım Üzüntüler çekip gitsin Bu kadar hüzün var Bu kadar acı var Ben hala sana Tutkunum ama Bu kadar kolaymıydı seni unutmak Ben hala sana sana aşığım anla Bir sen daha olamaz asla Bir sen daha gelemez asla....
  4. Cemmi Daha Komik Şahanmı ?

Cemmi Daha Komik Şahanmı ?

ŞAHAN GÖKBAKAR 'RECEP İVEDİK' SERİSİYLE ÜST ÜSTE GİŞE REKORLARI KIRARKEN, 'CEM Mİ, ŞAHAN MI DAHA KOMİK?' TARTIŞMALARI DA SÜRÜP GİDİYOR.... Cemal Hünal FARKLILAR İki komedyenin de yeri farklı. Cem Yılmaz, Türkiye'nin en iyi stand up'çısı. Sinema filmleriyle de kendini bir kez daha kanıtladı. Çok başarılı. Gerçekten çok zeki. Şahan da tiplemeleriyle başarılı. Ama aralarında bi kıyaslama...

Sayfayı Paylaş