gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Damar SÖzler nickler facebook için

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Damar SÖzler alemci sözler alemci sözleri damar sözler diyarbakır damar sözleri diyarbakır
    Yağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye,birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye...

Arkadaş sen hiç ölümün gölgesinde özgürlüğü yaşadınmı kahpesine ibnesine kurşun yağdırdınmı hiç bir garibanın elinden tutupta kadere rest çektinmi dinle cicikız dinle sen sosyetenin cilalı taşlarında dans ederken ben ise parçalanmış vücudum dağılmış çenemle zulamda cıgaram suskun silahımla gelmeyen özgürlüğümü bekliyordum...

FİRARİ SAATLERİN ARDINDAN GELEN İSYANKAR SOKAKLARIN TÖVBEKAR COCUKLARIYIZ BİZ SEVDİĞİMİZ İÇİN YASAR DOSTUMUZ İÇİN ÖLÜRÜZ VEDE HİÇBİR ZAMAN HİÇ BİR YERDE HİÇ KİMSEYE HESAP VERMEYİZ

Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

Biz sevgiliye çiçek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz. biz feleğin çemberinden geçmiş alemci gençleriz...

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir...

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım

Damar SÖzler nickler facebook için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn niz için en damar nickler

Msn niz için en damar nickler

uslanmam nickler damar nikler uslanmam nickleri en damar nickler Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  2. 2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook Sözleri Facebook Sözleri 2012 Face sayfasında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz facebook sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Hiç bir zaman adam gibisi beni bulmadı. Bu yüzden geriye baktığımda özlediğim tek 1 adam bile olmadı.. Aşkta kaybeder kumarda kazanırım . O parayla da senin aşkını satın alırım.. Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan...
  3. Facebook İçin En Güzel Sözler

Facebook İçin En Güzel Sözler

Facebook İçin En Güzel Sözler istiyorum sizden kızlar biliyorum paylaşacaksınız çünkü her ricamı yerine getirdiniz bunun için çok tşk ederim size
  4. 2014 Facebook Şekilli Sözler ve Nickler

2014 Facebook Şekilli Sözler ve Nickler

facebook şekilli sözler, şekilli sözler, facebook şekilli nickler En popüler sosyal paylaşım ağı Facebook için şekilli sözler ve nickler arayanlara özel en karizmatik, ve değişik şekilli sözleri ve beğeneceğinizi umduğum nickleri sizler için paylaşıyorum. ELimde Acının Öyküsü War BedeLi Çoktan Ödenmi$ var mI Hiç kuLLanıLmamı$ sıFır bi yüreK İNSANLAR TÜRK FİLMLERİNDEKİ ÖLÜM SAHNELERİ KADAR...
  5. 2014 Damardan Damar Sözler

2014 Damardan Damar Sözler

2014 damar sözler, 2014 harbi sözler, 2014 kapaklık sözler İster skype ileti sözünüz de isterseniz sosyal paylaşım ağlarında paylaşmak için harbiden damar söz arıyorsanız sizlere en beğenilen damar sözleri paylaşıyoruz. Sizde beğendiğiniz bu sözleri paylaşayarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz;) 1) Kiz DiYé oNém VéRénin GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini...

Sayfayı Paylaş