gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dantel Kolalama Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dantel Kolalama Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bildiklerinizi ayrıntılı bir şekilde yazın dantellerimden bazılarını kolalamam lazım :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dantel Kolalama Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel Nasıl Yapılır

Dantel Nasıl Yapılır

Dantel Nasıl Yapılır ? Selam kızlar bakıyorum bakıyorum bir türlü kafa veremiyorum acaba bu danteller nasıl yapılır :S
  2. Dantel Nasıl Yapılır Anlatım

Dantel Nasıl Yapılır Anlatım

Dantel Yapılışı Dantel Nasıl Yapılır Anlatım Yeni nesil pek meraklısı olmasada dantel işleri bizim anenelerimizden kalan değerli adetlerimizden biridir. Gerçekten de bir sanat eseri olan dantel örgü modellerini yapmakta ustalık ister Melek'lerim. Biz de bu yazımızda dantel yapımı hakkında ki bilgileri konu almak istedik:) Dantel Yapılışı Dantel ince ve daha fazla emek istiyen bir uğraştır...
  3. İnsülin iğnesi nasıl yapılır?

İnsülin iğnesi nasıl yapılır?

Diyabetli hastalarda kan şekerinin istenen düzeyde tutulabilmesi, doğru şekilde uygulanan enjeksiyona bağlıdır. Bundan dolayı da vücudun insülinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacak olan insülin iğnesinin (enjeksiyonun) nasıl, nereye ve ne şekilde yapılacağı oldukça önemli bir konudur. Enjeksiyon, deri altına ve mümkün olduğunca da derine yapılmalıdır. Bunu sağlamak için de kişinin...
  4. Evde parfüm nasıl yapılır?

Evde parfüm nasıl yapılır?

Parfümlerin cep yakan fiyatlarının ve bilinmeyen ve günümüz ticaret hayatında var olan risklere rağmen gündelik koşuşturmalarımız parfümü zaruri hale getirmektedir. Bazı insanlar bünyeleri gereği çok aşırı terlerken bazıları da ne kadar yoğun tempoda çalışırsa çalışsın bir gram terlememektedir. Bu tür insanlar parfüme çok ihtiyaç duyamaz ve hatta parfüm kullananları tenkit dahi edebilir. Ama...
  5. Çamaşırlar nasıl kolalanır ?

Çamaşırlar nasıl kolalanır ?

Çamaşır kolalama günümüz de ev de pek yapılmasa da , hala bu işlemi yapanlar da var. Küçükken annemin önlük yakalarımızı kolaladığını hatırlarım. Bembeyaz ve düzgün duran yakam. Kolalama işlemi giysilerin daha düzgün durmasını sağlıyor. Kolalalan giysi sanki ilk defa alınmış yeni izlenimi yaratıyor. Peki kolama nedir ve çeşitleri nelerdir ? Tüm detayları yazımızın devamın da bulabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş