gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dantel Kolalama Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dantel Kolalama Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bildiklerinizi ayrıntılı bir şekilde yazın dantellerimden bazılarını kolalamam lazım :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dantel Kolalama Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel Nasıl Yapılır

Dantel Nasıl Yapılır

Dantel Nasıl Yapılır ? Selam kızlar bakıyorum bakıyorum bir türlü kafa veremiyorum acaba bu danteller nasıl yapılır :S
  2. Dantel Nasıl Yapılır Anlatım

Dantel Nasıl Yapılır Anlatım

Dantel Yapılışı Dantel Nasıl Yapılır Anlatım Yeni nesil pek meraklısı olmasada dantel işleri bizim anenelerimizden kalan değerli adetlerimizden biridir. Gerçekten de bir sanat eseri olan dantel örgü modellerini yapmakta ustalık ister Melek'lerim. Biz de bu yazımızda dantel yapımı hakkında ki bilgileri konu almak istedik:) Dantel Yapılışı Dantel ince ve daha fazla emek istiyen bir uğraştır...
  3. Kusursuz makyaj nasıl yapılır ?

Kusursuz makyaj nasıl yapılır ?

Bir makyajın kusursuz olması için, hangi makyaj malzemesinin nasıl bir cilde uygulanacağı çok önemlidir. Örneğin nemli bir cildiniz varsa, makyajın yüzünüzden akmaması için makyaj sabitleyici sprey kullanmanız gerekir. Eğer kuru bir cildiniz varsa, nemlendirmek için alkolsüz tonikleri tercih etmelisiniz. Şimdi sırasıyla kusursuz bir makyaj için gereken makyaj tekniklerini inceleyelim....
  4. Yumurtlamanın tespiti nasıl yapılır?

Yumurtlamanın tespiti nasıl yapılır?

Ovülasyon (yumurtlama) gebe kalmadaki en önemli faktörlerden birisidir. (bir kadındaki iki yumurtalıktan birindeki follikülden bir yumurta salınması)Döllenmenin gerçekleşmesi için partnerler arasındaki cinsel ilişkinin zamanlaması büyük önem taşıyor.Yumurtanın ömrü sadece 24 saat tir.Spermin kadın vücudunda canlı kalabildiği süre ise en fazla 3-4 gündür. Yumurtlama döneminde yumurta bir fallop...
  5. Çamaşırlar nasıl kolalanır ?

Çamaşırlar nasıl kolalanır ?

Çamaşır kolalama günümüz de ev de pek yapılmasa da , hala bu işlemi yapanlar da var. Küçükken annemin önlük yakalarımızı kolaladığını hatırlarım. Bembeyaz ve düzgün duran yakam. Kolalama işlemi giysilerin daha düzgün durmasını sağlıyor. Kolalalan giysi sanki ilk defa alınmış yeni izlenimi yaratıyor. Peki kolama nedir ve çeşitleri nelerdir ? Tüm detayları yazımızın devamın da bulabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş