gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri merhaba ben sizden dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri istiyorum bu konuda bana da yardımcı olun kızlar

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

dantel ve kumaş masa örtüsü modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masa Örtüsü Kumaşları Nelerdir?

Masa Örtüsü Kumaşları Nelerdir?

okul masa örtüleri Masa Örtülerinde kullanılan kumaş çeşitleri aşağıda sıralanmıştır. % 100 Pamuk Kumaş : Yüzde yüz pamuklu üretilen masa örtüleri ortamı çok şıklaştırır. Doğal liflerden üretildiği için görünüm ve dokunuş olarak oldukça kalitelidirler. Sigara ve diğer yanıklara karşı dayanımları yüksektir; geç tutuşurlar. Genel yangın halinde polyester kumaşlar kadar erken yanmadıkları...
  2. Dantel Bordürlü Masa Örtüsü

Dantel Bordürlü Masa Örtüsü

Çeyiz hazırlayan genç kızlar yada elişi meraklı bayanlar için çok şık dantel bordürlü masa örtüsü modelini paylaşıyorum Çiçekli masa örtünüzü dantel şıklığı ve zarafetiyle bütünleştirin. Modelde çiçekli masa örtüsü ile kombin oluşturacak şekilde bir renk uygulanmış. Sizde kendi örtünüzle uyum sağlayacak bir renk dantel seçebilirsiniz. Kolaylıkla yapılabilecek şık bir örtü
  3. Yeni dantel masa örtüsü modelleri

Yeni dantel masa örtüsü modelleri

yeni dantel masa örtüsü modelleri, örnekleri, örneği, çeşitleri, en yeni modelleri burada arkadaşlar. Dantel masa örtüsü modeli arayanlar, işte size yılın en yeni ve en şık dantel masa örtüsü modelleri Melek'lerim!
  4. 2012 Kumaş ve Dantel Masa Örtüsü Örnekleri

2012 Kumaş ve Dantel Masa Örtüsü Örnekleri

Yeni Dantel Masa Örtüsü modelleri Dantel Masa Örtüsü Örnekleri 2012 Danteller çeyiz sandıklarının bir numaralı eserleridir melekler :) Tüm anneler kızlarının çeyizine en az 2-3 takım dantel örüp koyarlar. Tabi dantel örneklerinde ağırlığı masa örtüleri çeker. Çeşit çeşit motiflerle binbir emekle örülen masa örtüleri fazla olmasa da gelenek halinde hala çeyizleri süslüyor. Biz de dantel seven...
  5. Kumaş Masa Örtüsü Kullanalar İçin Değişik Modeller

Kumaş Masa Örtüsü Kullanalar İçin Değişik Modeller

BU konu; kumaş masa örtüleri modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, günlük kullanımda kolaylık sağlaması açısından her ne kadar naylon örtüler kolayımıza gelse de bir misafir geleceği zaman hemen dolabımızdan ütülü hatta kolalı beyaz ya da rengarenk kumaş örtülerimizi çıkarır, kullanırız. Özellikle peçeteleri ve tabak takımlarına olan uyumuyla hoş bir ambiyans...

Sayfayı Paylaş