gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dantelden Bebek Beşiği (Anlatımlı)

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bebek beşikleri sepet beşik modelleri bebek beşik modelleri bez beşikleri [​IMG]

Yapılışı:

Dantele etek kısmından 50 cm yapılarak veya sepetin uzunluğu kadar başlanır Modelde görüldüğü gibi etek ucu dilimlerinin hemen yanlanna kuş motiflerine başlanarak file kalan üst kısımlarına kalp motifi yapılarak 1×1 ölçüsünde yaklaşık 4 m yapılır Sepet kısmı sadece kuş motiflerinden yapılır ve 25 cm başlanır Sepetin tamamı kumaş kaplanarak çevre danteline başlanır Dilimli ve kalpli yapılan 10 cm dantel kenar, beşik çevresinin 1 misli fazla yapılarak kurdela geçirilir Hafifçe büzülen kenar danteli kumaşa dikilir Cibinlik için 80 cm başlanan kenar dilimi ve kalp motifleri yapılarak 2 m örtülür Üst kısmı büzülerek tamamlanır.

alıntı

Dantelden Bebek Beşiği (Anlatımlı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Hırkası kolay anlatımlı

Bebek Hırkası kolay anlatımlı

bebek hırkası nasıl örülür yakadan başlamalı bebek hırkası anlatımlı anlatımlı yakadan başlamalı hırkaları hırkaları Bebek Hırkası kolay anlatımlı Ben kızıma hırka modeli ararken buldum bu hırkayı ve başlamaya karar verdim. İnternette o kadar çok örgü ile ilgili site özelliklede blog var ama işe yarayacak doğru düzgün anlatan site bulmaz zor. Bende bulunca sizinle paylaşayım dedim....
  2. Dantel Mutfak Perdesi-Anlatımlı

Dantel Mutfak Perdesi-Anlatımlı

dantel mutfak perdeleri kumaş mutfak takımları anlatımlı takımı Mutfak keyfinizi şık bir perde ile tamamlayın.. Malzeme: 180 cm enden 1.70 m üzüm motifli kumaş. 9 m halkalı bant, yaklaşık 21 m ip, 2 cm enden 1.10 m Amerikan fermuar!. 108x 5 x 2 cm çıta, ipleri götürmek için 5halkalı vida, 108 cm uzunluğunda ve1 cm çapında çubuk, uygun renklerde dikiş ipliği, 100 g beyaz elişi...
  3. Bebekler için ilginç beşikler

Bebekler için ilginç beşikler

sevgili anne ve anne adayı olan melekler yada benim gibi anne olmayı bekleyenler ::hamileyim:sizler için değişik tasarımlı beşik modellerini paylaşmak istedim
  4. Modern Bebek Beşiği Modelleri

Modern Bebek Beşiği Modelleri

Yeni Sezon Bebek Beşiği Modelleri 2014 Bebek Beşiği Modelleri Modern Bebek Beşiği Modelleri Her anne baba bebeğinin rahatını düşündüğü bilinen bir gerçektir. Bebeğinizin konforlu alanlarda en keyifli alanları elde edebilmek amacı ile evlerinde kullanmak isteyecekleri bebek beşiği modelleri sizler için vazgeçilmez tercihler arasında yer almaktadır. Sizler için kaçırılmaz bir fırsat oluşturacak...
  5. 2016 Şıklığında Gelen Bebek Beşikleri

2016 Şıklığında Gelen Bebek Beşikleri

Bebek odası dekorasyonları en beğenilen ve minik misafir bekleyen ebeveynlerin zaman ayırmaktan zevk aldıkları dekorasyonlar arasında kendini göstermektedir.Bebek odası dekorasyonları için en vazgeçilmez parça olarak göze çarpan bebek beşikleri beğenilen standartlarda tasarlanan ve göz alıcılığından ödün vermeyen modellerdir. En kullanışlı ve ekonomik olan bebek beşiği modellerini İkea ve...

Sayfayı Paylaş