gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

dedim yha sevgilii

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Hani malum şarkılar vardır ya ; o yaz o kış yada bahar diye başlar ve bahsi gecen mevsimlerde yaşanan sonsuz mutlulukları o tarif edilemez aşkı anlatır. Sımsıcak birbirine sarılan elleri gözlerden taşan mutluluk gözyaşlarındaki tuzun tadını anlatır ya. Böylemiydi bizim sevdamızda.

Böylemiydi senden önce ve senden sonra diye ikiye hatta senle geçen diye üç devire ayırdığım ömrüm. Senle geçen o arada iki devir arasında kalan ömrüm. Evet yar senle geçen ömrümde yaşadım ben baharları o yazları. Senleyken açtı ömrümün en güzel çiçekleri. Senleyken anlamı tadı vardı hayatın. Senleyken anlamlıydı güneşin doğuşu ve batışı.

Ya şimdi sevgili SENSİZİM!

Anladım ki benim değilsin. Anladım yarim değilsin hatta öyle bir şey anladım ki en acısı da bu sn hiç benim olmamışsın. Anladım ki sevgiler yalan aşklar sahteymiş. Anladım ki sana olan duygum ne sevme nede aşkmış. Sana olan sevdam aşk sevda tadında bir ibadetmiş. Anladım ki sen benim baharım yazım kışımmışsın mevsimlerimin adı ruhumun tadıymışsın.

Hasret kaldım SEVGİLİ! Gül tenine teninin tuzuna o sonu gelmez ama hep tatlıya bağlanan kavgalarımıza içli içli doyasıya ağlamalarımıza. Özlüyorum sevgili hayallerde diyar diyar dolaştığımız hayal dünyamızı. O dünyada ekip yetiştirmeye çalıştığımız umutlarımızı. Nerdesin SEVGİLİ? Seni unutmak kolay mı sandın. Özleminle eriyorum sensiz yıldızsız gecelerde. Çıldırmak üzereyim yetiş sevgili can vermek üzereyim dayanmaya gücüm yok yitiyor umutlarım. Teker, teker elimde kaldı tutunduğum dalarım bu ne kadar anlamsız ne kadar ansız bir gidiş. Vazgeçemiyorum çünkü sen çünkü sen BENİMDİN!! Çünkü sen her bir şeyimdin çünkü sen anlamım tadım tuzum dünyaya tat veren ne varsa hepsiydin benim için.

Dedim ya sevgili sen benimdin..

2. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dedim yha sevgilii
    Çok güzelmiş esra'cım eline yüreğine sağlık..

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Evet yar senle geçen ömrümde yaşadım ben baharları o yazları. Senleyken açtı ömrümün en güzel çiçekleri. Senleyken anlamı tadı vardı hayatın. Senleyken anlamlıydı güneşin doğuşu ve batışı.

teşekkürler canım çok güzel paylaşım

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

teşekkürler sultanlarımmmmm beğenmenize sevindimmm canlarımm benimmm

dedim yha sevgilii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  2. 4000 mesaj oldu yha:)gururluyum

4000 mesaj oldu yha:)gururluyum

ayyy 4000 mesajım olduu:second::second::second: çok mutluyum darısı başınıza olmayanlarınn:):):)melekler mekanını seviyorum beee:):):)
  3. ''...'' dedim,''...'' dedi!!!

''...'' dedim,''...'' dedi!!!

Sevmek dedim. ''Yoluna ölmek'' dedi. Yol dedim. ''Alıp başını gitmek'' dedi. Gitmek dedim. ''Bir ahh çekip dostlardan ayrılmak'' dedi. Dost dedim. ''Durdu bana baktı dost diye mırıldandı. Yüreğime nasıl koysam bilemediğim'' dedi. Yürek dedim. ''Dünyaları içine sığdıramadığım'' dedi. Dünya dedim. ''Hayatın bir yüzü'' dedi. Yüz dedim. ''Ardında ne gizli bilemediğim'' dedi. Giz dedim. ''Hep...
  4. Dedim-Dedin...

Dedim-Dedin...

Dedim; Çok yalnızım. Dedin; " Ben ki sana çok yakınım(Bakara Süresi-186) Dedim; Evet biliyorum Sen bana yakınsın ama ben Senden uzağım, keşke ben de Sana yakın olabilseydim. Dedin; " Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret " (Araf süresi-205) Dedim; Bu da Senin yardımını ister. Dedin; "Allah'ın...

Sayfayı Paylaş