gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

değişik bir atkı örneği

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çok fonksiyonlu atkı
    * İp: Feza Opera 380 gr. Geza İndia 2 m * Tığ numarası: 6
    * 30 zincir çekilerek örgüye başlanır. 2. sırada her zincir içinden bir ilmek çıkartılıp şişe takılır. Sıra boyunca ilmekler şişin üzerinde takılı kalır.
    * Dönüşte terse doğru her ilmek zincir çekilerek sabitlenir. 4. sıraya gelindiğinde tekrar her zincir içinden bir ilmek çıkartılıp şişe takılır.
    * Dönüş sırasında her ilmek bir zincirle sabitlenir. Yani ilmek üzerine zincir çekilir.
    * Örgü boyunca bu işlem devam eder.
    * Atkı boyu 2 m olunca ilmekler kesilerek örgü kapatılır.
    * Her iki ucuna püskül takılır.
    * Örgü bittikten sonra India iplik ile ilmek aralarından geçirilerek baklava motifi uygulanır. Takvim

değişik bir atkı örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. değişik atkılar

değişik atkılar

değişik atkılar değişik atkı modelleri
  2. Değişik bir şapka örneği

Değişik bir şapka örneği

Örgü şapka yada bere modellerinden hoşlanıyorsanız sizlere fikir olması açısından birkaç modeli tanıtmak istiyorum
  3. Değişik bir mimari ve dekorasyon örneği

Değişik bir mimari ve dekorasyon örneği

Ev dekorasyon örnekleri Modern ev dekorasyon örneği bu evi beğendim mi bilemiyorum. bir kere çok büyük. Yatak odası bile çok büyük. Yatakta tek kişik:) Bana biraz ürkünç geldi ev neden onuda bilemiyorum. Ama gördüğümde kanım kaynamadı işte. Siz bu modern ev dekorasyon örneğini beğendiniz mi meleklerim?
  4. Değişik bir duvar dekorasyon örneği sizlerle meleklerim

Değişik bir duvar dekorasyon örneği sizlerle meleklerim

duvar dekorasyon örneği Duvar vazoları ile dekorasyon Duvarınıza uygulayacağınız basit dekorasyon fikirleri ile yaşayan duvarlar elde edebilirsiniz. bu duvar vazoları ile yapılan duvar dekorasyon örneği de benim ilgimi çekti. Bir duvar boydan boya duvar vazoları ile dekore edilmiş.

Sayfayı Paylaş