gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dekorastonda Pembe Uyumu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dekorasyonda pembe modası Pembe ev dekorasyonu

Pembenin açığını, koyusunu yani her tonunu çok severim. Evlenmeden önceki odamda pembe tonlarında. Tam bir pamuk şekeri görüntüsü var odamın. bu ev dekorasyonlarınıda çok beğendim. Allah kısmet ederde bir kızım olursa çocuk odasını pespembe yapmak istiyorum. Buyrun meleklerim pembe dekorasyon örnekleri;

Dekorastonda Pembe Uyumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pembe

Pembe

Rüyada pembe renk görmek, gereksiz bazı hayallerin peşinde olduğunuzu gösterir. Rüyada pembe renk görmek, boş hayallerin peşinde olduğunuzu belirtir Derin duygular, büyük aşk, neşeyi, sevinci, mutluluğu simgeler.Rüyada pembe renkli bir sey görmek, çok iyimser bir kimse oldugunuza her seye olmus bitmis gibi bakarak hayati hiç umursamadiginiza isarettir. Rüyada pembe renkli bir sey görmek, hos...
  2. Koku uyumu

Koku uyumu

Bu yazıyla kadınların erkeklerde ne kadar üstün olduğunu bir kez daha anladım meleklerim Koku duyusunun cinsellikle ilişkisi var mı? - Her insanın kokusu, parmak izi gibi farklı ve değişmiyor. Araştırmacılar koku ile seks arasındaki ilişkiyi incelerken feromonu keşfetti. İsim eski Yunanca geçirmek, aktarmak anlamına gelen ferein ve heyecan anlamına gelen hormon kelimelerinden...
  3. Pembe Ve Yeşilin Muhteşem Uyumu!!!

Pembe Ve Yeşilin Muhteşem Uyumu!!!

Pembe Ve Yeşil Pembe Ve Yeşilin Uyumu Pembe Ve Yeşilin Kombini Sizlerde benim gibi pembe severlerdenseniz ve yanına yakışan tatlı bir renk arıyorsanız yeşil bunun için iyi secim olabilir... Tam insanın içini acan ve keyif veren kombineler....Buradan da yardım alabilirsiniz hangi renkler uyumlu hangileri birbirine en çok yakışıyor.... 2 renkten muhteşem kombin: Pembe&yeşil Bu 2 renk...
  4. Pembe - turkuaz uyumu

Pembe - turkuaz uyumu

Pembe turkuaz dekorasyon Genç odası dekorasyonu Biraz kalsik bir genç odası dekorasyonu olmuş. Beni çok boğdu. Ben olsam bu kadar şatafatlı bir dekorasyon seçmezdim. Pembe ve turkuazı birlikte kullanmazdım. Turkuaza en çok beyaz yakışıyor bence. Belki siz bu pembe turkuaz ile dekore edilmiş genç odasını beğenirsiniz meleklerim.

Sayfayı Paylaş